tv3.lv

Dāmām jāsarosās! Sākusies pieteikšanās skaistuma konkursam "Mrs.Latvija 2019"

Sākot no 8. marta līdz 15.maijam, ikviena daiļā dzimuma būtne var pieteikties skaistuma konkursam “Mrs.Latvija 2019” un sacensties par skaistākās sievietes titulu. Pagājušajā gadā uzvaras laurus plūca Sigita Cīrule.

2019. gada 8. martā 14:04

Konkursam pieteikties var dāmas no 26 līdz 45 gadiem. Nav būtiski, sieviete ir precējusies, neprecējusies ar bērniem vai bez atvasēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā stāsta konkursa organizatore Kristīne Lindenblate, ja sieviete nav precējusies, ja viņai nav bērnu, tas nenozīmē, ka viņa nevar piedalīties, tā būtu diskriminācija.

“Konkursu organizēju, jo Latvijā ir tik daudz skaistu sieviešu, ka tas būtu grēks, viņas nerādīt plašākai publikai. Aicinu skaistules pieteikties, lai būtu iespēja parādīt, cik jūs esat skaistas, talantīgas un veiksmīgas,” aicina Kristīne.

Kristīne piebilst, ka daudzas karalienes, kuras bija konkursa daļa pirms gada ir piedalījušās starptautiskos konkursos vai plāno to darīt. Tas ir ļoti svarīgi, jo paver iespēju prezentēt Latviju.

“Arī ar skaistumu var prezentēt valsti, protams, eksistē sports un citi veidi, kā nest Latvijas vārdu pasaulē, bet ne velti saka, ka skaistums izglābs pasauli. Pasaulē ir tik daudz negatīvā, sliktā, ka šis ir lielisks veids kā varam veidot pasauli labāku,” tā Lindneblate.

Kristīnei Lindenblatei nav vienaldzīgs Āfrikas liktenis! Skaistule būvēs Ugandā skolu

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Konkursa fināls norisināsies 17. septembrī, tajā piedalīsies 40 dalībnieces. Finālā nokļūs dāmas, kuras izturēs skatītāju simpātiju balsojumu. Par skaistulēm varēs balsot portālā Skaties.lv.

PIESAKIES “Mrs.Latvija 2019 “ ŠEIT!!!

Finālā viena no dāmām saņems arī kroni un skaistumkaralienes lentu kā skatītāju simpātija. Šo balvu savā īpašumā saņems skaistule, kura iegūs lielāko balsojumu portālā Skaties.lv.

Dalībniecēm pirms fināla būs jāpiedalās talantu šovā, kas nav obligāts pasākums un profila intervijā, kas būs jādara obligāti, tā būs iespēja potenciālajai finālistei prezentēt savu personību.

Reģistrēšanās maksa par piedalīšanos ir 20 EUR, tas ir vienīgais maksājums, kas jāveic, lai kļūtu par daļu no “Mrs.Latvija 2019”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm