tv3.lv

Diāna Kubasova pamāca, kā sevi palutināt mājas SPA

Modes eksperte, modele, skaistumkaraliene Diāna Kubasova pasaulē šo grūto laiku nepavada Latvijā, bet gan Bali. Modele aicina sevi palutināt, izveidojot SPA atmosfēru mājās.

2020. gada 31. martā 15:00

Lai iegūtu SPA atmosfēru, Diāna aicina aizdedzināt sveces, sarullēt svaigi izmazgātus, aromātiskus dvieļus un vannā iepilināt pāris pilienus izsmalcinātas ēteriskās eļļas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: Diāna Kubasova Bali distancējas no cilvēkiem un bauda augļus

View this post on Instagram

??‍♀️ AT HOME SPA ??‍♀️ ⠀ Kāpēc gan šonedēļ sevi īpaši nepalutināt izveidojot SPA atmosferu mājās❓ Sadedzināt sveces, sarullēt svaigi izmazgātus, aromātiskus dvieļus, vannā iepilināt pāris pilienus izmalcinātas ēteriskās eļļas (piemēram, ylang-ylang) un ar partneri – viens otram uztaisīt masāžu❓??‍♀️ ⠀ Vai arī parūpēties pašai par sevi īpaši! ❤️Ķermeņa un sejas skrubis, ķermeņa eļļa, kāda sejas maska (piemēram, no @fastbeautyco), pēdu kopšanas procedūra un sejas masāža!✨ Kā taisīt sejas pašmasāžu, manuprāt vērtīgi iemācīties ir katrai sievietei. Kā to darīt – meklē youtube, ir tik daudz pamācību. ??‍♀️ Es sejas masāžai esmu iecienījusi rozā kvarca sejas masāžas rīkus – rullīti un gua-ša akmeni. Viņi ir patīkami vēsi un maigi! Tos īpaši forši ir lietot kopā ar kādu sejas eļļu, piemēram no brenda Antipodes. ??‍♀️? ⠀ Vai Tev it kāds padoms, kā SPA dienu mājās padarīt īpašu❓ ⠀ Why not to pamper yourself by creating a real SPA atmosphere at home❓??‍♀️ Light up many candles, roll up freshly washed towels, add a couple of drops of sensual essential oil to your bubble bath (I love ylang-ylang) and give and receive a massage from your partner. ??‍♀️ Or just take care of yourself well! Do a body and face scrub, use body oil, put on a face mask from @fastbeautyco, do a pedicure and finish off with a face massage! ❤️ I think every woman should know how to massage face (and you can learn that on youtube). I love using gua-sha rose quartz stones and roller for my face massage. ?✨ ⠀ Do you have any tips how to make a SPA day at home special❓

A post shared by Diana Kubasova (@dianakubasova) on

Daiļā Diāna Kubasova atklāj sejas kopšanas procedūras, kuras jāveic ik nedēļu

Visu vēl īpašāku un relaksējošāku padarīs masāža, kuru iespējams uztaisīt partnerim un sagaidīt no partnera atpakaļ tieši to pašu.

Ja gribas mājas SPA baudīt vienatnē, var izlīdzēties ar sejas un ķermeņa skrubi, ķermeņa eļļu un kādu sejas masku. Tas viss ļaus sevi palutināt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaistumkaraliene aicina veikt sejas masāžu, Diāna domā, ka katrai sievietei ir vērtīgi šādu masāžu iemācīties. Dažādi masāžās veidi atrodami internetā.

“Es sejas masāžai esmu iecienījusi rozā kvarca sejas masāžas rīkus – rullīti un “gua-ša” akmeni. Viņi ir patīkami vēsi un maigi! Tos īpaši forši ir lietot kopā ar kādu sejas eļļu,” atklāj Diāna.

Relaksējošās SPA procedūras Diāna vienmēr ir taisījusi arī mājas apstākļos, bet, sākoties grūtajai situācijai pasaulē, viņai ir vēl vairāk laika pievērsties sevis mīlēšanai un skaistumam.

Izlasot māsas ierakstu sociālajā tīklā “Instagram”, Simona Kubasova-Prakaša paziņoja, ka viņai tieši ieplānota diena, kuru veltīt skaistumkopšanas rituāliem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kādi ir tavi iecienītie mājas SPA rituāli?

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm