tv3.lv

“Dievinu būt viena!” Latvijas brīvās lēdijas sacēlušās pret sievieti “guru”!

Pēc vakardien publicētā raksta portālā Skaties.lv, kurā savu viedokli par brīvajām sievietēm un to, kā ikviena no mums, dāmām, var piepildīt sevi, izteicās sieviete “guru” Dimantra Antra, sākušās diskusijas – daudzas metas zākāt Antras viedokli, citas, savukārt, pamāca tās, kuras ir vienas un laimīgas būt brīvas.

2017. gada 11. janvārī 12:18

Mēs esam apkopojuši spilgtākos komentārus un aicinām arī tev izteikt viedokli, kā tev šķiet, vai sievietes laimi patiešām var gūt, esot kopā ar pretējā dzimuma pārstāvi vai laime slēpjas pašpietiekamībā?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raksts, kura dēļ sākusies komentāru vētra pieejams šeit!

Piemēram, kāda lasītāja vārdā Anna komentē:

“Diez ko vieds cilvēks vis nav, ja ņemas sievietes viņu dzīves situācijas dēļ nozākāt par pusvečiem. Par tēmu – ikviens, kam laimes avots dzīvo ārpus viņa paša apziņas – mašīnā, vīrietī, darbā, šņabī vai kur citur – ir nolemts atkarībai no šīs lietas. Jā, laimīgs cilvēks piesaista citus. Bet laimes avots nav statuss “attiecībās”.

Komentētāja ar segvārdu “Turpinu smieties” raksta: “Jo sievietei ir vieglāk būt vienai nekā appuišot kaprīzu veci, kura lielākā vērtība bieži vien ir tas, kas biksēs, un tad ar pēc 45, nu dikti pašvaki, es izvēlos būt viena, jo esmu pašpietiekama – satiekos ar draugiem, daudz lasu vakaros, vārdu sakot, daru ko gribu! Un tos sīkos vīrieša darbiņus mājās padara kaimiņš par naudu!”

Savukārt daudzas komentētājas metās aizstāvēt Dimantras viedokli, sakot, piemēram:

“Mīļās sievietes! Tās, kas te raksta. Jūs esat ko sajaukušas, tāpēc jums tā neiet. Vecim jārūpējas par jums un jāgādā par jums un jūsu bērniem! Un gan jau tā arī ir, jo kad dzemdējat bērnus, kas tad iet uz darbu?! Vecis. Kas par dīvainiem komentāriem. Sievietes-veči, beidziet auklēties ar vīriešiem, nedzīvojiet vienas! Ļaujiet, lai par jums rūpējas.”

Tāpat kāda dāma ar segvārdu “Vēl smejos” raksta: “Dievinu būt brīva, viena savos lēmumus un baudīt dzīves garšu. Ha ha kāds pasmiesies par mani, nav kas mašīnā nomaina eļļu? Nav kāds, kas saskrūvē skapi! Mīļie vīrieši to visu var nopirkt par naudu! Un ziniet ir ērtāk pasūtīt servisu kādā iestādē ne kā paciest kādu, kas rūc mājās. Jūs tāpat visi esat vienā maisā bāžami, visi esat krāniņu kratītāji un citu brunču meklētāji, neatkarīgi no audzināšanas, un vecuma vai statusa ģimenē.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atgādinām, esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm