tv3.lv

Divi kilogrami liekās ādas! Lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča veikusi plastisko operāciju

Viena no Latvijas populārākajām lielo izmēru modelēm, skaistumkaralienēm ir Tatjana Mackeviča. Neskatoties uz aktīvu dzīvesveidu, sportošanu, diētām skaistule lēma par labu tauku atsūkšanas/liekās ādas noņemšanas operācijai. Tatjana neslēpj operācijas faktu un par to brīvi runā.

2021. gada 11. maijā 16:32

Stāstot par ķirurģisko iejaukšanos, Tatjana saka, ka ir droša, ka daudzas sievietes par to domā, plāno veikt procedūru, bet nespēj tikt pāri bailēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līdz hospitalizācijai un veģetatīvajai distonijai! Lielo izmēru modele Tatjana atklāj drastiskākās diētas, kuras ievērojusi

Lielo izmēru modele Tatjana uzskata, ka jāpopularizē veselīgs dzīvesveids, ne negausīga ēšana

Modele izlēmusi par labu operācijai, jo gribējusi tikt vaļā no vēdera, kas nevēlējās “pazust” ne ar diētām, ne sportošanu, ne masāžām.

“Riepiņa” traucējusi modeles karjerai, nācies visu laiku ievilkt vēderu, lietot augumu koriģējošu veļu.

“Par plastisko operāciju domāju jau no 2017. gada. Pēc otrās grūtniecības vēdera muskuļi nesavilkās – ārsti, dietologi un treneri teica, ka nekas bez operācijas nepalīdzēs, jo ir pārāk daudz liekās ādas. Ādai nebija tonusa, jo vēdera lejasdaļā man ir muskuļu diastāze. Sanāk, jo vairāk tievēju, jo vairāk karājās liekā āda,” tā Tatjana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Četru gadu pārdomu periods bija nepieciešams, jo Tatjana baidās no ārstiem, piedevām, tāpat sevi mīlējusi, vīrs mīlējis, arī darbs modes sfērā bijis.

“Pēc operācijas vairākas stundas gulēju un jutos ļoti slikti, reiba galva, bija slikta dūša, grūtības elpot. Mocījos ar sāpēm, kad ienāca ārsts un paziņoja, ka nogriezis divus kilogramus liekās ādas, biju šokā,” atceras Tatjana.

Tatjana jau devusies uz mājām, staigā viegli ieliekusies, jo ārsti neļauj uzreiz iztaisnoties, guļ uz muguras, jo uzreiz pēc operācijas nedrīkst uz vēdera, cenšas nešķaudīt, un neklepot – tas rada milzu sāpes.

Kā smagāko visā procesā viņa nosauc atiešanu no narkozes. Sāpes pēc operācijas nav tik trakas, zobi sāp vairāk.

“Gaidu, kad varēšu noņemt korseti un apskatīt savas jauniegūtās formas. Iesaku ikvienai sievietei nebaidīties no saviem sapņiem, vēlmēm un nevilkt garumā,” smaida Tatjana.

Lielo izmēru modele Tatjana publisko kārdinošas fotogrāfijas apakšveļā

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm