tv3.lv

Dziedātāja Liene Šomase pastāsta, kas slēpjas zem vārdiem “grezna dzīve”

Dziedātāja Liene Šomase pirmssvētku laikā dalās pārdomās par greznību, to, kas patiesībā slēpjas zem šā vārda un sniedz dzīvei patiesu vērtību. Vai greznība ir pompozs dzīvesveids, vai iespējams dzīvot saskaņā ar saviem noteikumiem?

2019. gada 20. decembrī 12:01

Liene Šomase uzskata, ka greznība neslēpjas ne lūpu krāsās, ne restorānos, ne dārgās automašīnās, ne pompozā dzīvesveidā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: māsas Šomases publisko mīļas ģimenes fotogrāfijas

Video: Liene Šomase ar visām drēbēm metas upē!

”Īsta greznība ir dzīvot tā, kā tev ir ērti. Ērtās biksēs vai kleitā. Labos zābakos. Ar ēdieniem, kuri tev garšo. Būt kopā ar draugiem un mīļotiem, ar kuriem ir silti būt kopā, nevis jūs saista pienākuma izjūtas,” sociālajos tīklos raksta Liene.

Dziedātāja uzskata, ka greznība ir iemācīties atteikties no nevajadzīgā. No tā, kas apslāpē, saista un dara nebrīvu, saspringtu, neiecietīgu un nelaimīgu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Liene paziņo, ka grezna dzīve nav – tu to esi pelnījusi, bet otrādi – šīs lietas ir pelnījušas tevi!

Liene Šomase publisko kopbildi ar iemīļotās filmas ”Emīla nedarbi” zvaigzni Emīlu

”Tasīte, ko dāvināja māsa. T krekls, kurā ir tik omulīgi iemigt. Mīļotā cilvēka skūpsts un gādība. Interesantas grāmatas. Labas filmas, dziesmas. Svaiga gultas veļa. Tīra māja. Tā ir dzīve, ko tu izvēlējies, un viss tajā notiekošais ir tevi pelnījis,” savu viedokli skaidro Liene.

Par vēl greznāku dzīvi slavenība sauc sevis ”nededzināšanu”, kad kaut kas notiek nepareizi. Zeķubikses var saplīst! Draugam var nepatikt tava mīļākā filma. Tu vari nedabūt paaugstinājumu darbā! Var notikt jebkas!

”Ja tev kaut kas nesanāk, tas neietekmē tavu vērtību. Tas nozīmē tikai to, ka tagad viss nav tā, kā tu vēlies. Greznība ir to visu vienkārši pieņemt un dzīvot no sirds ar to, kas patīk un padodas. Grezna dzīve ir iespēja izvēlēties,” tā Liene.

Vai dziedātāja Liene Šomase drīzumā iestūrēs laulības ostā?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Liene uzsver, ka ikvienam ir izvēles iespējas – saplēsto izmest un nopirkt jaunu, neēst pīrāgu, bet pasūtīt suši, skatīties filmu vienam vai iet kopā ar draugiem uz kafejnīcu, atlaist vai cīnīties.

”Grezna dzīve ir dzīvot saskaņā ar saviem noteikumiem. Iet pie saviem mērķiem. Nemeklēt attaisnojumu. Neattaisnojieties par savu izvēli, saviem sapņiem, savām interesēm. Brīvi sakiet – es to nevaru, vai es to varu,” nobeidz Liene.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm