tv3.lv

"Erotā" kārdinās latviešu striptīzdejotāji. Būs karsti!

Pašmāju striptīzdejotājiem “MALE Empire NIGHT_out SHOW” piemīt maģiska spēja likt dāmām iekārē kust un pat sajūsmā spiegt! Par testosterona piesātinātā priekšnesuma spēku varēs pārliecināties festivālā “Erots 2017” 17. un 18. februārī Ķīpsalā.

2017. gada 21. janvārī 20:49

“Sirēnas gaudos, dūmi kūpēs, stikli plīsīs un… dvieļi kritīs! Gatavojieties! Būs karsti!” – tā savu priekšnesumu festivālā “Erots” piesaka seksīgie latviešu puiši “MALE Empire NIGHT_out SHOW”. Uzstāšanās būs kārdinājumiem bagāta, neķītras domas rosinoša, turklāt ar nelielu skarbuma piesitienu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pagājušogad festivāla apmeklētājus striptīzdejotāji pārsteidza ar grandiozu priekšnesumu, kas lika patīkamām tirpām skriet pār ķermeni. Seksīgie latvieši kārdināja ar trenētajiem un visnotaļ vīrišķīgajiem augumiem, liekot pūlim kliegt: “Atkārtot! Atkārtot!”

Pēc šī leģendārā šova puiši kļuva arvien populārāki. Tagad viņi jau ceļo ar divu stundu ilgu šovprogrammu Lasvegasas stilā un aplaimo dāmas vairākās Latvijas pilsētās, ieraujot viņas nerātnu fantāziju pasaulē.

Turklāt šogad “MALE Empire NIGHT_out SHOW” pievienojušies divi jauni dejotāji – skarbais romantiķis Markez un publikas mīlulis Dj Gustavito.

Foto

Uz jautājumu, kas ir “MALE Empire NIGHT_out SHOW” valdzinājuma noslēpums, puiši atbild pieticīgi: “Sievietēm vienmēr patikusi vīriešu uzmanība. Tikai tā ir pareizi jāpasniedz – lai nebūtu piedauzīgi vai nepatīkami.” Ko vēl vairāk var vēlēties? Seksīgi dejotāji, turklāt vēl īsti džentlmeņi!

Paralēli iespaidīgajai šovprogrammai “Erotā” varēs iegādāties arī vajadzīgas lietiņas mīlas dzīves dažādošanai: masāžas eļļas, lubrikantus, erotisko veļu, rotaļlietas pieaugušajiem, kā arī erotisko literatūru un filmas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Festivāla apmeklētāji tiks iesaistīti slapjo T kreklu un citos karstos konkursos, varēs saņemt erotiskāko zvaigžņu autogrāfus, iegūt drosmīgu tetovējumu vai jaunu pīrsingu.

Erotikas festivālā ieeja no 18 gadu vecuma.

Foto: piedzīvojumi erotikas festivālā pērn

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu