tv3.lv

”Es neesmu māte dzemdētāja.” Sana Timma par to, kāpēc neiesaistās nopietnās attiecībās

Sana Timma audzina dēliņu Kristianu un velta laika pašizaugsmei. Jaunā māmiņa nesteidzas ar attiecību izveidi, kas daudziem viņas atbalstītājiem liek aizdomāties par bēgšanu no mīlestības. Sociālajā tīklā ”Instagram” Sana atbild uz fanu jautājumiem.

2021. gada 20. martā 14:30

Sana paziņo, ka nav īsti gatava nopietnām attiecībām, jo nav laika. Attiecībās ir jāieguldās, un tam nav brīvu mirkļu. Sieviete nenoliedz, ka viņa vienkārši vēl nevēlas attiecības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vai būt par mammu ir pilnas slodzes darbs? Sana Timma atklāti par vientuļās mammas sūro ikdienu

”Attiecību modelī ar sportistu patika, ka viņi pusi no gada nav mājās.” Sana Timma par attiecībām

Jauna māmiņa aizdomājas, ka beidzot viņa jūtas brīva, iespējams, tieši tāpēc neskrien pēc attiecībām, jo var darīt visu, ko vēlas – dzīvot sev, nepielāgojoties nevienam.

Sana nepiekrīt apgalvojumam, ka viņu biedē nopietnas attiecības. Viņa uzskata, ka ir citā situācijā, kā nekā deviņus gadus viņa dzīvoja ar vienu vīrieti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Esmu piedzīvojusi sapņu kāzas, Dievs ir dāvājis plānotu bērniņu, esmu to visu izdzīvojusi. Šobrīd jūtos, kā “atmesta” atpakaļ laikā, kad man bija 20 gadi,” tā Sana.

Nu viņa cenšas atgūt nokavēto, pilnveidot sevi, atrast sevi no jauna. Sana arī sapratusi, ka nav jaunībā iztrakojusies un vēlas pavadīt laiku ar draudzenēm, iet uz randiņiem un baudīt brīvas sievietes statusu.

Sana Timma pastāsta, kā uzacu ”ietetovēšana” atvieglo sieviešu dzīves

Skaistule ir tāda sieviete, kura – ja mīl, tad mīl un aizmirst par sevi. Viņai gribas visu laiku satikties ar mīļoto, būt kopā, tas viss traucē fokusēties uz sevi, viņa mierīgi spēj atcelt treniņus, vakaros nelasa grāmatas, ja līdzās mīļotais. Otro pusīti Sana vienmēr likusi pirmajā vietā, nu viņa mācās likt uzsvaru uz sevi.

”Apzinos, ja vīrietis ir mana vecuma un nav vēl bijis precējies un viņam nav bērnu, tad loģiski, ka viņš meklē sievas variantu, bet es neesmu māte dzemdētāja. Gribas apprecēties un bērnus plānot mīlestībā, tas man liekas pareizāk,” stāsta Sana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kādu laiku sieviete bija attiecībās ar hokejistu Kasparu Saulieti, nu viņi palikuši par labiem draugiem. Sana domā, ka dzīve viņus saveda kopā apzināti, jo abi bija līdzīgos dzīves posmos – salauzti un sāpināti. Kaspars viņai palīdzējis emocionāli un viņa to pašu palīdzību sniegusi arī Kasparam.

Sana Timma publiski paziņo, ka izbeigusi attiecības ar Kasparu Saulieti

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm