tv3.lv

Fitnesa trenere Sintija Katkeviča atklāj plusus vingrošanai tiešsaistes režīmā

Fitnesa trenere Sintija Katkeviča apzinās, ka Covid-19 laikā strauji attīstās vingrošana mājās jeb ”online” režīmā. Daudziem tā ir neierasta prakse, bet kad sāc darīt atpakaļceļa nav! Sintija pastāsta par ”online” vingrošanas plusiem!

20. janvārī 13:00

Sarunā ar portālu TV3.lv Sintija saka, ka viens no dārgākajiem resursiem dzīvē ir laiks. Ikdienā par to nedomājam, bet uz mirkli jāaizdomājas, cik ilgs laiks nepieciešams, lai aizietu uz sporta zāli vai aizbrauktu uz treniņa vietu?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Sastrēgumi ceļā, skaistumkopšana, duša, pārģērbšanās – labi, ja vingro pati sporta zālē vai privāti pie trenera, bet, ja tavs laiks ir pakārtots sporta nodarbībām, tad atkal jāsaprot, ka tu savu laiku plāno atbilstoši tām,” tā Sintija.

Vingrot ”online” iespējams apģērbā, kādā vēlies! Protams ir labi, ja tas tomēr ir un paliek sporta tērps – sporta krūšturis pie kustībām tomēr ir ļoti svarīgs apģērbs, taču kopumā – vari vingrot ne jaunākajos legingos vai krekliņā un bieži vien tev pat nav nepieciešami apavi.

Iespējams vingrot, kad vien vēlies! Daudzi piedāvā ”online” vingrošanu platformā ”Zoom”, bet šādi treniņi ir ”piesieti” laikam, bez iespējas vingrot atkārtojumā.

Ir treneri, kuri veido slēgtās grupas ”Facebook”, kur publisko, gan treniņu grafiku, kad iespējams vingrot uzreiz kopā ar treneri, vai arī vēlāk to izdarīt atkārtojumā, ko arī izvēlas vairums no ”online” treniņu cienītājiem.

”Tev var rasties pretjautājums – kāda jēga vingrot atkārtojumā, ja jebkurus vingrinājumus var atrast ”Youtube”? Jā, vingrinājumus tur dabūt var, bet motivāciju? Es personīgi ar meitenēm komunicēju, ja kādai ir kas nesaprotams, lieku sevi nofilmēt un atsūtīt man, izrunājam kļūdas, kas radušās, izpildot vingrinājumu, pielāgoju kādus vingrinājumus,” skaidro Sintija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sintijas grupiņās ir meitenes, kuras muguras traumu dēļ nedrīkst lēkt, trenere rādu alternatīvus vingrinājumus – ko pildīt tā vingrinājuma vietā, ko nedrīkst.

Tas pats ar meitenēm, kuras nedrīkst taisīt standarta vēdera preses vingrinājumus diastāzes dēļ – Sintija vingrošanas laikā parāda citu vingrinājumu.

Fitnesa trenere uzsver, ka tieši ar to atšķiras ”online” grupu nodarbības no ”Youtube” – trenera maksimāla iesaiste.

Ceturtais bonuss vingrošanai ”online” ir tas, ka vari vingrot jebkurā pasaules vietā, pie jebkura trenera, kurš vada ”online” nodarbības. Pie Sintijas vingro meitenes no Īrijas, Anglijas, Luksemburgas, Šveices un pat no ASV, protams no Latvijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Vingrošana ”online” režīmā nodrošina iespējas sportot meitenēm, kuras to ļoti vēlas, bet viņām nav šādu iespēju savā pilsētā vai ciemā! Ja brauc kaut kur ārpus mājas, tad inventārs nav nepieciešams – visiem vingrinājumiem ir iespējama alternatīva un tos var veikt bez hantelēm,” motivē Sintija.

Sintija aicina neaizmirst, ka vasara, kas nāk kopā ar pludmales sezonu, nav aiz klaniem, un pāris nedēļu laikā nebūs iespējams atgūt perfektu formu.

Piesakies Sintijas vadītajām ”online” vingrošanas nodarbībām ŠEIT!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm