tv3.lv

FOTO: jaunās kinozāles atklāšanas pasākums pārsteidz slavenības ar Betmena un Supermena cienīgiem piedzīvojumiem

Vakar, 23. martā, k/t kino Citadele pārsteidza viesus ar īpašu supervaroņu cienīgu atmosfēru un patīkamiem piedzīvojumiem, ieskaujot un izbrīnot kino apmeklētājus Betmena un Supermena vidē.

2016. gada 24. martā 10:00

Supervaroņu tumšie tuneļi, intriga, bailes un izbrīns – tā viesus un slavenības uz jaunās  k/t kino Citadele Scape zāles atklāšanu sagaidīja pasākuma organizatori. Pasākuma atklāšanas laikā viesi iejutās sava mīļākā varoņa lomā, nododoties varoņu cienīgām aktivitātēm, izspēlējot konkursus un erudīcijas spēles. Par Scape apmeklētājiem īpaši tika padomāts, pārsteidzot viesus ar slepeno kora uzstāšanos, kura laikā daudziem viesiem, iespējams, pārskrēja skudriņas pār muguru un baisi skaistais koristu izpildījums, kārtīgi sagatavoja sen gaidītajam seansam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: slavenības apmeklē Scape ballīti

Foto

Opening of the new Scape auditorium theater. Amazing. Very beautiful Gundega Skudrina. 😍 #scape #citadelecinema

A video posted by Signe Meirane (@signemeirane) on

Par pasākuma vadītājiem tika izvēlēti Mārtiņš Kapzems un Renārs Zeltiņš. Jānorāda, ka šo pasākumu apmeklēja Latvijā labi zināmas personas, dažas no tām, pat bija izvēlējušās rotāties ar filmu saistošos elementos un aksesuāros. Pasākumu apmeklēja dziedātāja Aminata, mūziķi Aigars Grauba un Linga, Gundega Skudriņa, Dinamo Rīga pasākumu vadītājs un TV seja Armands Simsons ar sievu Ivetu Simsoni, Intars Rešetins, Oskars Lepers uc.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Scape kino zālē uzstādīts Latvijā pirmais Barco 4K lāzerprojektors, kas ļaus pamanīt smalkākās filmas nianses. Jaunā tehnoloģija sniedz Latvijā vēl neredzētu attēla kvalitāti – dabīgas krāsas, labāku kontrastu proporcija gan gaišajiem, gan tumšajiem kadriem. Barco 4K lāzera projektori kopumā pasaulē uzstādīti mazāk nekā 100 kinozālēs. Jāuzsver, ka k/t Kino Citadele var lepoties arī ar Ziemeļeiropā platāko ekrānu – 24 metri.

Kinozālē ierīkota Ziemeļeiropā jaudīgākā skaņas sistēma Dolby Atmos, kas īpaši radīta, lai izjustu daudzdimensiju skaņu. Visaptverošu skanējumu ar pārsteidzošu dzidrumu, pilnasinīgām detaļām un dziļumu nodrošina zāles sienās un arī griestos iebūvētie 87 skaļruņi. Pēc sēdvietu skaita jaunā Scape kinozāle ir lielākā Baltijā – 600 sēdvietas, no kurām 40 īpaši aprīkotas sēdvietas pieejamas balkonā. Ērtākai filmas baudīšanai Scape kinozāle aprīkota ar premium eko ādas krēsliem, kas ir platāki nekā iepriekšējie, kā arī ergonomiski, sniedzot lielāku komforta sajūtu filmas skatīšanās laikā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm