tv3.lv

Foto: modīgākās rīdzinieces šturmē grandiozo "Andeli Mandeli"

Sestdien, 9. martā, galvaspilsētas stilīgākās dāmas pulcējās Ķīpsalas hallē, kur norisinājās pērļu medības jeb dāmu garderobju izpārdošanas pasākums “Andele Mandele Grand”.

2019. gada 10. martā 10:30

Kā iepriekš ziņoja pērļu medību organizatori, apmeklētājiem bija iespēja ielūkoties 500 dāmu drēbju skapjos, kuru piedāvājumā bija apģērbi, apavi un visdažādākie aksesuāri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tirdziņa “Andele Mandele” aizsākumi meklējami 2008. gadā.

“Mēs pirmās, kas piedalījās Andelē bijām 20 sieviešu blice, un šis pasākums norisinājās ar pavisam citu auru un ideju. Tā bija iepirkšanās ballīte ar kokteiļiem un ārkārtīgi pozitīvu, draudzīgu atmosfēru. Šo vispārējo noskaņojumu mēģinu uzturēt visos “Andeles Mandeles” pasākumos.

Nekad nebiju domājusi, ka šis pasākums iegūs tādu popularitāti, pulcēs kopā dāmu tūkstošus un kļūs par neierastu zaļo dzīvesveidu atbalstošu kustību Latvijā,” klāsta “Andeles Mandeles” idejas realizētāja Līva Jaunozola.

“Šobrīd andeles kustība ir plaši attīstījusies, un jau trešo gadu darbojas arī portāls Andelemandele.lv, kur dāmām ir iespēja arī ikdienā online versijā tirgot un medīt “pērles”,” norāda Jaunozola.

“Andele Mandele” norisinās četras reizes gadā, taču tai papildus nākušas tādas andeles kā “Andele Mandele Kids” (tuvākā gaidāma 4. maijā), kur jaunās māmiņas izpārdod mazuļu drēbes, pavasarī – “Special&Cheap Andele Mandele”, kur visas cenas ir līdz 10 eiro, kā arī īpašās svētku andeles pirms izlaidumu vai kāzu laika un jaungada ballēm, kur dāmas tirgo tikai un vienīgi svētku drānas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm