tv3.lv

Foto: pēdējā grūtniecības mēnesī Lelde Ceriņa izrāda savu krāšņo dekoltē

Decembra izskaņā televīzijas personība Lelde Ceriņa kļūs par māmiņu pirmdzimtajam. Neskatoties uz pēdējām gaidību nedēļām Lelde neaizmirst par sievišķību, rūpēm par vizuālo tēlu.

2019. gada 19. decembrī 14:30

Sociālajā tīklā ”Instagram” Lelde publiskojusi fotogrāfiju, kurā redzama krūšturī un viegli caurspīdīgā halātiņā, parādot, ka grūtniecība nav iemels, lai neizskatītos daiļi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lelde un Aivis Ceriņi drīzumā kļūs par vecākiem pirmdzimtajam

View this post on Instagram

Pēdējais ”Ceļā uz pārliecību” raidījums tūdaļ būs gaisā! ??? Strādāju mediju vidē vairāk nekā 6 gadus un manas pieredzes kontā ir politisko debašu, vides izglītības, labdarības, mākslas, modes un kultūras raidījumu vadīšana, bet medicīnas tēma līdz šim bija sveša. Tieši tāpēc, šī bija lieliska pieredze producēt un vadīt šo TV raidījumu! ??‍?? Pusgada ietvaros, kopā ar pazīstamiem & foršiem cilvēkiem tapa 14 epizodes, kur katrā izcēlām kādu problēmsituāciju un skatījāmies kā ar mūsdienu estētiskās medicīnas iespējām, to risināt! * @aiviscerins @robertomeloni ”Lāzerepilācija” padušu zonai * @actressagnesezeltina ”Ķermeņa modulēšana” * @lauragrevina & @tomsgrevins ”Dzimumzīmju un ādas veidojumu likvidēšana” * @signemeirane ”Sejas ādas uzlabošana” * @indrasalcevica ”Estētiskā ginekoloģija” * @ligaliberte ”Liposakcija” * @annapannalv ”Tetovējuma likvidēšana” * @kasher_bb ”Sejas ādas uzlabošana ar botulīna injekcijām” * @kristine.dzen ”Krūšu plastika” * @wilmalinda ”Dubultzoda likvidēšana” * @santa_kola ”Plakstiņu plastika” * @janadulevska ”Vēnu lāzeroperācija” * @darta_danevica ”Sejas ādas uzlabošana un rētu likvidēšana” * @jolantagpashkevich @denisspashkevichmusic ”Anti aging procedūras” Paldies Jums, ka nebaidījāties runāt par sāpīgām tēmām publiski! :) Un nu pienākusi arī mana kārta! :))) Noslēdzošā raid. tēma – ”Rūpes par ķermeni grūtniecības laikā” šo sestdien 21:30 @rigatv24 Es nonācu ļoooti foršā klīnikā – @capitalclinicriga pie ginekoloģes, dzemdību speciālistes dr. Ievas Mālnieces. Izbaudīju Agneses Laškovas grūtnieču masāžu pēc ”Vieglu dzemdību metodes”. Veikalā @dynasty.lv tiku pie grūtnieču jostas un kompresijas zeķēm (kas, manuprāt, ir visgrūtāk uzvelkamais apģērba gabals, kāds izdomāts! :D). Iepazinos ar sertificēto fizioterapeiti Kristīni Briedi , kura izstāstīja lietderīgus padomus un vēl ļāvos kosmetoloģes Ilzes Actiņas prasmīgajām rokām un īpašajai DermaOxy procedūrai! Tik daudz visa kā, ko grūtnieces var pieredzēt un izbaudīt! Un labākā ziņa ir tā, ka ar šo nekas nebeidzās! ? #otrāsezonaitis ?? #vc4 #vc4beauty #ceļāuzpārliecību #rigatv24 #capitalclinicriga #4dimensija #dynasty veļa @stockmann.riga ; foto @paula.kinne.fotografe

A post shared by Lelde Ceriņa (@leldecerina) on

Foto: Lelde Ceriņa draudzeņu lokā nosvin mazuļa gaidīšanu

Lelde nekautrējas no grūtniecības laikā uzņemtajiem kilogramiem, tieši otrādi – izrāda savas formas seksīgā veļā.

Maigi bēšais tonis piestāv topošajai māmiņai un paspilgtina maiguma, miera un gaidīšanas auru.

Mīļi foto: skaistais Ceriņu pāris fotosesijā iemūžina mazuļa gaidīšanas laiku

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ieraksta komentāros daudzi izsaka komplimentus par Leldes vizuālo tēlu, piebilstot, ka grūtniecība piestāv sievietei un padara viņu vēl skaistāku.

Lelde un Aivis Ceriņi par pirmdzimtā gaidīšanu paziņoja jūlija izskaņā, talkā ņemot sociālos tīklus.

Pagaidām pāris nav atklājusi vai kļūs par dēla, vai meitas vecākiem.

Lelde Ceriņa atklāj, ar kādām grūtībām saskaras grūtniecības laikā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm