tv3.lv

FOTO, VIDEO: seksīgā Evelīna atklāj, kādēļ kaila metās pikantā peldē kopā ar Aināru

2016. gada 29. jūnijā 22:20

Šova Netīrās dejas jaunākajā sērijā netrūkst uguntiņas un pikantuma. Aināra simpātija, seksīgā Evelīna, pārsteigusi ne tikai Aināru, bet arī meitenes – konkurentes, ar savu uzdrīkstēšanos, mesties kailos, pikantos apskāvienos kopā ar Aināru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova jaunākajā sērijā ugunīgā Evelīna nepazīst kaunu. Lai iekarotu Aināra sirdi, Evelīna ir gatava uz pilnīgi visu. Kaislīgi skūpsti, dzirkstošs šampanietis un beigu beigās intīma laika pavadīšana divatā. Vai šie ir Evelīnas trumpji, lai iekarotu puiša sirdi? Tev ir unikāla iespēja uzzināt, kādēļ Evelīna izvēlējās šādu rīcību.

Sazvanoties ar šova “karstāko” dalībnieci Evelīnu, noskaidrojām viņas motīvus, kādēļ viņa vēlējās puiša sirdi iekarot visai pikantā un negaidītā veidā.

Foto


Sarunā ar Evelīnu atklājās, ka viņa vēlējusies kopā kaila peldēties un skūpstīties ar Aināru, jo tas ir bijis mirkļa impulss. Evelīna stāsta, ka tajā brīdī ir bijis tik liels adrenalīns, ka kaut tādu nedarīt būtu grēks. Protams, viņa atzīst, ka dzīvē neko tādu nepieļautu, jo visam ir savas robežas, bet šis ir šovs. Evelīna minēja, kāpēc gan nemesties piedzīvojumos, ja puisis ir simpātisks. Viņa atzīst, ka starp abiem ir izveidojušās dzirkstelītes un jūtas. Evelīna stāsta, ka šajā mirklī ir jutusies ļoti brīva un sajūtas nav aprakstāmas, tās ir jāizbauda.

Kā Ainārs jutās kopā ar tevi kaislīgajā peldē?

Evelīna: Bija dzirkstelītes. Ūdenī virmoja elektrībiņa. Tas moments bija ļoti karsts, intīms un spilgts ar emocijām. Ainārs ar mani kopā jutās labi, un viņam pelde patika. Visu laiku mums bija mirdzošs acu kontakts, viens no otra nespējām atraut acis ne minūti. Es domāju, ka Ainārs vēlētos vēl vienu šādu peldi. Kopā ar viņu es jutos droša, bet atzītu, ka sākumā bija ļoti nokautrējusies, bet pēc tam mana elpa aizrāvās.

Video

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vai nesatrauca fakts, ka kameras priekšā parādījies kaila, un visi tevi aprunās?

Evelīna: Kailajā peldē kameru priekšā jutos droši, jo zināju, ka šovā, kuru rāda deviņos vakarā, pikantērijas pārlieku atklāti nemaz nedrīkstēs translēt. Kas attiecas uz Aināra sabiedrību – protams, tas bija, maigi izsakoties, drosmīgi izaicinošs gājiens, taču nebūt nav tā, ka izpeldināju viņu kailu pirmajā dienā! Tv3 krietni pirms šova bija oficiāla reklāma, kurā esam redzami abi. Filmēšanas laukumā ļoti labi sapratāmies un vairākas reizes tikāmies apzināti. Neviens labāk par Aināru nezina, ka pirmo nakti viņam līdzās, lai cik tas smieklīgi neizklausītos, pavadīju baltā, pūkainā, siltā jakā ar lācīša austiņām, līdzīgi kā nevienu vien citu atturīgu nakti. Tas, ko cilvēki, to starpā meitenes, ir automātiski pieņēmuši par patiesību, ir viņu pašu problēma, atspoguļo domāšanu un ka tik ne personīgo uzvedības modeli tādā situācijā! Es noteikti nesaku, ka esmu "pareizā" paimeitiņa – un kā vēl ne! – man uz abiem pleciem sēž mazi velniņi – bet vai tiešām jūs visā nopietnībā domājat, ka vienīgais loģiskais iznākums konkrētajam vakaram būtu sekss? Nopietni?

Foto


Ko par tavu rīcību teica tavas konkurentes?

Nevienam nekad nevar izpatikt. Tajā brīdī, kad peldējāmies, man tas likās forši, un es to pati gribēju. Mani neuztrauc citu cilvēku viedoklis. Un mani, manas rīcības dēļ, nosodīt nevar. Mēs taču dzīvojam vienreiz. Ko es gribēju, to es izdarīju.

Vai tevi uztrauc, ka konkurentes tevi uzskata par “vieglo” meiteni?

Mani neinteresē, ko konkurentes domā. Tas jau vien, ka viņas skaļi bļauj un man pārmet, nozīmē tikai to, ka esmu viņām jau soli priekšā, un viņas tiešām mani uzskata par spēcīgu konkurenti. Šovā uzskatu, ka es nokļūšu tālāk nekā viņas.

Atceries, ka tu vari prognozēt šeit, kuras meitenes paliks šovā. Netīrās dejas savos TV ekrānos vari vērot, trešdienās, kanālā TV3 plkst. 21.00. Ja esi palaidusi garām pirmo šova Netīrās dejas sēriju, tad nelielu ieskatu vari lasīt šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm