tv3.lv

FOTO: Viņas melo labāk aktrise apmeklē salona atklāšanas ballīti

Dzīvā mūzika, eleganta publika, uzkodas franču stilā – tas viss ļāva izbaudīt īstu Francijas atmosfēru Cinnamon Concept salona atklāšanas svētkos.

2016. gada 13. jūnijā 10:18

To, ka zīmola radītājas un radošā direktore Antras Hannas Pujēnas iedvesmas avots ir Francija, varēja pamanīt ikviens pasākuma viesis. Sākot ar jauno kolekciju, kuru vakara gaitā izrādīja modeles, beidzot ar muzikālo noformējumu un uzkodām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Toties pavisam citu – enerģisku un temperamentīgu Antras Hannas šķautni parādīja viņas sagatavotais pārsteigums viesiem – tango dejas uz ielas. “Ar tango nodarbojos jau aptuveni 10 gadus, kas ļauj man atgūt spēku un enerģiju. Mana meditācija ir aktīva kustība,” par savu aizraušanos ar šo deju stāsta Pujēna. Viņas uzstāšanās pat iedvesmoja dažus klātesošos ļauties tango ritmiem kopā ar pasākuma saimnieci.

Foto

Viesi, kuru vidū bija daudzi ar modes pasauli saistīti cilvēki, bija tērpušies atbilstoši pasākuma tematikai. Ikviens varēja arī iepazīties ar Antras Hannas Pujēnas radīto Parfum smaržu kolekciju, kuru viņa izveidojusi sadarbībā ar Francijas parfimēriem no smaržu dzimtenes Grass. Šo kolekciju, kurā ietilpst 12 parfīmi dāmām un 4 parfīmi kungiem, raksturo ļoti piesātināti, spēcīgi un noturīgi aromāti ar visaugstāko iespējamo aromātisko vielu koncentrātu.

Cinnamon Concept zīmols domāts aktīvai, taču tajā pat laikā sievišķīgai metropoles iedzīvotājai. Tā pamats ir trikotāžas izstrādājumi, kas tiek radīti ar speciāli katram produktam izstrādātām tehnoloģijām, izmantojot īpašus materiālus – mohēru ar zīdu. Zīmola pievienotā vērtība ir roku darbs, kas garantē izstrādājumu augsto kvalitāti un unikalitāti, kuru nav iespējams iegūt ar rūpnieciskām tehnoloģijām. “Koncepta filosofiju raksturo modes klasikā pieņemtais francūzietes šarma raksturojums: femme femme jeb sievišķīga sieviete! Tas ir akcepts arī vīrišķajam, un kolekcijās izmantojot šos kontrastus, spēcīgāk var izcelt tieši sievišķo pusi,” stāsta Antra Hanna Pujēna.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm