tv3.lv

Gardas plūmes un pirmais kino apmeklējums. Bez Tabu vadītājas Evelīnas Strazdiņas septiņas labās lietas septiņās dienās

Katru dienu piefiksēt vienu labu lietu – tāds ir portāla Skaties.lv/Sievietei mazais, pozitīvi noskaņotais eksperiments, kurā aicinām piedalīties sabiedrībā pazīstamas dāmas no piektdienas līdz ceturtdienai. Lai izmēģinātu psihologu ieteikumu – ja garastāvoklis ir drūms un daudz kas dzīvē nenotiek, tā kā gribētos, tad dienas beigās ir jāsaraksta tajā piedzīvotās visas labās lietas un notikumi, pat vissīkākie un ikdienišķākie. Šonedēļ uzrunājām raidījuma Bez Tabu moderatori, četru bērnu māmiņu Evelīnu Strazdiņu.

2015. gada 25. septembrī 8:35

Evelīna savā būtībā ir pozitīvi noskaņots cilvēks. Pat ja pienāk “kreņķiem bagātas dienas”, kad kādā dzīves jomā neveicas, viņa līdzās nejaukajam nevairās ieraudzīt labo un par to priecāties. Evelīna negaida no katras dienas “lielo, milzīgo labo lietu”, kas rakstāma ar lielo burtu. Labās lietas ikvienam no mums var būt ļoti ikdienišķas un mazas, taču Evelīna uzskata, ka tieši tās padara dzīvi jauku un patīkamu. Evelīnas labās lietas dienā noteikti nav tikai pa vienai. Saraksts var būt ļoti garš – bērnu veselība, draugi, izdevusies kūka, kolēģu atzinība un priecīga pankūku ēšana ģimenes lokā svētdienas rītos. Pat ja dzīvē nav iestājusies “melnā svītra”, veidojot labo lietu sarakstu, var sevi kārtīgi iepriecināt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Piektdiena

Meitas Meriditas dzimšanas diena. Skatāmies bildes, kas tapušas dažas stundas pēc viņas ierašanās pasaulē. Saku Meriditai un Dievam paldies, ka viņa ir ar mums.

Sestdiena

“Ādamam bij’ septiņdēli” nenoveco. Priecājas gan mazi, gan lieli.

Svētdiena

Paldies Gasparam Noem par filmu “Mīlestība”, ko skatāmies festivālā ” Baltijas pērle”. Turklāt tas ir mans pirmais kino apmeklējums pēc jaunākās meitas Stīnas piedzimšanas.

Pirmdiena

Patīkami, ja priekšniecība sūta īsziņu ar smaidiņiem.

Otrdiena

Cik garšīgas ir mūsu zemnieku izaudzētās plūmes! Oi, oi, oi….

Trešdiena

Pasākums kopā ar mediķiem, kuri ir kolosāla “tauta”.

Ceturtdiena

Silta, silta diena. Sisina sienāži kā vasarā, un bērni kā vienmēr mostas ar smaidu. Šī beznosacījumu bezrūpīgā laime katru rītu tiek arī mums – lielajiem.

FOTO. Evelīna ar Bez Tabu kolēģiem raidījuma 15 gadu dzimšanas dienas ballītē

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm