tv3.lv

"Ģimenes dzīvē neviens nevienam nav kalps." Fitnesa skaistulīte Dālija Gaile par veiksmīgu laulību

Skaistumkaraliene, fitnesa trenere Dālija Gaile aizdomājas par stereotipiem no kuriem nav iespējams aizbēgt pat mājās. Vai sievietes vieta ir virtuvē un vīrieša pienākums – skaldīt malku?

2020. gada 28. februārī 17:20

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dālija stāsta, ka viņai ar vīru Modri nepatīk stereotipi. Pāris dara visu, lai abi būtu laimīgi un nekādā veidā neierobežotu otra brīvību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Laulība nenozīmē atteikšanos no identitātes un pilnīgu pakļaušanos partnerim.” Skaistumkaraliene Dālija atklāj kopdzīves noslēpumu

Seksīgi foto: fitnesa entuziaste Dālija Gaile pozē miniatūrā apakšveļā

“Nedalām mājas darbus. Es daru visu un mans vīrs arī dara visu. Mīlam kārtību, tāpēc abi pie tā strādājam,” skaidro Dālija.

Skaistumkaralienes ģimenē nav pieņemts gaidīt, kad otrs izdara, ja ir kas vajadzīgs, tas uzreiz tiek paveikts.

“Nav tā, ka vīrs, sēžot dīvānā skatās TV, bet es šmorēju, mazgāju, kārtoju. Neviens nekomandē mani darīt mājas darbus, būt ģimenes pelnrušķītei. Ģimenes dzīvē neviens nevienam nav kalps,” tā Dālija.

Gan Dālija, gan Modris ir pedanti, pārim patīk, ja viss ir savās vietās. Skaistule priecājas, ka mājās viegli uzturēt kārtību, jo mīlniekiem patīk minimālisma stils.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es gatavoju ēst. Divi pie plīts nevar atrasties, tad traucējam viens otram. Virtuve mums ir apvienota ar viesistabu, kamēr ģimene skatās TV es gatavoju ēst un paralēli pavadu laiku kopā ar vīru un dēlu,” smaida Dālija.

Kāpēc vīrieši skatās pornofilmas? Seksīgās Dālijas Gailes viedoklis

Arī Dālijai patīk palaiskoties uz dīvāna pie TV, bet viņa ar vīru nav no tiem, kuriem patīk čubināties, tieši otrādi, mīlniekiem patīk ieturēt distanci.

Fitnesa trenerei apniktu attiecības, kurās būtu nemitīga čubināšanās un liela uzmanība no otras personas. Neskatoties uz to, ka pāris nečubinās, viņiem patīk flirtēt.

“Neslāpējam viens otru, dziļas sarunas nav katru dienu, reizēm gribas vienkārši paklusēt un pabūt ar sevi, mēs to otrā uzreiz pamanām un respektējam,” paziņo Dālija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ne Dālija, ne Modris neierobežo otru, pēc darba viņi var droši nodoties sportiskām aktivitātēm, nedzirdot pārmetumus par kopā nepavadīto laiku, izlaistajām vakariņām.

“Atpūsties ejam tikai kopā. Mums kopā ir jautri un nav garlaicīgi. Mēs baudām savu laulību,” nobeidz Dālija.

Pikantā fotosesijā fitnesa entuziaste Dālija Gaile parāda robežu starp seksualitāti un vulgaritāti

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm