tv3.lv

Iedvesmojošā Anna Rozīte pamāca, kā gūt panākumus

Televīzijas personība Anna Rozīte sociālajos tīklos nereti dalās ar dažādām pārdomām, kuras iedvesmo un motivē apkārtējos. Šoreiz Anna pamāca, kā gūt panākumus.

2019. gada 1. oktobrī 15:31

Sociālajā tīklā “Instagram” Anna pamāca, ja gribas ko sasniegt, ir jāatsakās no tā jeb jāsāk ar pretējo.

Mammas kapa apmeklējums Annā Rozītē radījis smagas pārdomas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

View this post on Instagram

Ja gribi kaut ko sasniegt, atsakies no tā (jeb sāc ar pretējo). Samuraju mācība skan šādi – ja vēlies uzvarēt cīņā – nomirsti jau iepriekš! Ar domu – noņem bailes no zaudējuma. Iztēlojoties visbriesmīgāko iespējamo cīņas iznākumu. Cīņa mūsdienas, protams, var būt jebkas, no kā ir bail. Piedzīvojot prātā sliktāko variantu, tas atvieglo reālo situāciju! Jūs esat atlaists, nav naudas, Jūs nevienam neesat interesants. Jo briesmīgāk, jo labāk un svarīgi iztēloties realistiski! Tad parasti dzīve patīkami pārsteidz, jo reālās grūtības pārsvarā nav tik dramatiskas un smagas, bet morāli būsiet sagatavojies. Vēl pie šīm baisajām ainiņām ir svarīgi izdomāt, ko Jūs darīsiet, ja tas tā tiešām notiks? Kāds būs Jūsu rīcības plāns? Pirmo reizi šo ideju dzirdēju filmā “Little Miss Sunshine”, kad galvenās varones tētis, pirms viņas svarīgā notikuma, centās palīdzēt pārvarēt uztraukumu ar stāstiem par to, kas trakākais varētu notikt, ja viņa tur dosies. Krietni un komiski pārspīlējot, tādā veidā izdzīvojot prātā visbriesmīgāko scenāriju un dzīvē notiekošais liktos nemaz ne tik traks. Pēc tam šo domu esmu dzirdējusi vairākās apmācībās un tagad zinu, ka šo praktizēja arī samuraji. Es pamēģināju – tas strādā ne tikai viņiem, bet arī man! Jo mazākas ekspektācijas, jo vairāk esi gatavs dzīvei. Ko Jūs darāt, kad uznāk bailes vai uztraukums? Foto: @diana_alatirjova_photography ?

A post shared by Anna Rozite ❤️ Prem Nirvana (@rozite) on

Anna Rozīte atklāj savus rīta rituālus, kurus ievērojot, izpaliek strīdi ar mīļajiem

“Samuraju mācība skan šādi – ja vēlies uzvarēt cīņā – nomirsti jau iepriekš! Ar domu – noņem bailes no zaudējuma. Iztēlojoties visbriesmīgāko iespējamo cīņas iznākumu. Cīņa mūsdienas, protams, var būt jebkas, no kā ir bail,” tā Anna.

Anna aicina prātā piedzīvot sliktāko variantu, tas atvieglo reālo situāciju! Jūs esat atlaists, nav naudas, jūs nevienam neesat interesants. Jo briesmīgāk, jo labāk un svarīgi iztēloties reālistiski!

“Tad parasti dzīve patīkami pārsteidz, jo reālās grūtības pārsvarā nav tik dramatiskas un smagas, bet morāli būsiet sagatavojies. Vēl pie šīm baisajām ainiņām ir svarīgi izdomāt, ko jūs darīsiet, ja tas tā tiešām notiks? Kāds būs jūsu rīcības plāns?” pamāca Anna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmo reizi šo ideju Anna dzirdējusi filmā “Little Miss Sunshine”, vēlāk ar to saskārusies vairākās mācībās un tagad zina, ka šo praktizēja arī samuraji.

“Es pamēģināju – tas strādā ne tikai viņiem, bet arī man! Jo mazākas ekspektācijas, jo vairāk esi gatavs dzīvei,” nobeidz Anna.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm