tv3.lv

Interesanti! Vai veģetāriešiem sekss ir pilnvērtīgāks nekā gaļēdājiem

Pastāv uzskats, ka labāki un pilnvērtīgāki gultas prieki ir veģetāriešiem. Tiesa gan, to ir ļoti grūti zinātniski pierādīt, jo rezultāti var būt redzami tikai ilgtermiņā, proti – ja gaļu nelieto gadiem.

2015. gada 18. augustā 7:44

Dažādu jomu speciālistu domas dalās, taču vienprātība ir pārliecībā, ka labs sekss var iet roku rokā tikai ar kvalitatīvu, sabalansētu uzturu, kurā ir gan ogļhidrāti, gan olbaltumvielas, gan tauki.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Diētas ārste Guna Rijkure ir vairāk veģetāriešu “pusē” un uzskata, ka viņu intīmā dzīve ir daudz pilnvērtīgāka. Veģetāriešiem jau pašos pamatos ir veselīgāks dzīves veids. Gaļas neēdāji daudz vairāk domā par to, ko un kā ēd. Viņu vidū ir daudz vairāk alkohola un nikotīna nelietotāju nekā starp gaļēdājiem. Tieši tāpat veģetārieši cenšas vairāk dažādot savu ēdienkarti, tādēļ tajā ir vairāk C un E vitamīna, kas īpaši ir svarīgs vīriešiem.

Savukārt ārsts seksopatologs un psihoterapeits Dainis Balodis ir pārliecināts, ka Latvijā būt par veģetārieti, kurš lieto uzturā veselīgu pārtiku nemaz nav iespējams. Atšķirībā no siltajām zemēm, Latvijā dārzeņu ir ļoti maz. Pēc gadumijas tādu vairs nav vispār. Protams, var (un Latvijas veģetārieši tā arī dara) ēst ievestos dārzeņus un augļus, taču vai tad var būt runa par apzīmējumu – veselīgs, Balodis nav pārliecināts.

Skaties foto:

TV3 raidījuma “Ar gardu muti” vadītājs, grilēšanas speciālists Ints Bekers nav dzirdējis, ka veģetārieši mīlas priekos būtu pārāki par pārējiem. Viņa uzskats: “Ja par to lietu mazāk filozofē, bet vairāk dara, tad rezultātā atšķirības nav nekādas. Vienīgi, ja gaļu saēdās par daudz, tad var uzpūsties vēders un atbildīgākajā momentā var sanākt “nesmukums ar gāzēm”…”
Ja sekss norisinās cēlu mērķu vārdā – ar domu parūpēties par ģimenes un visas nācijas turpinājumu, tad par ēdienkarti īpaši jāpadomā vīriešiem.

Skaties video:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm