tv3.lv

Intervija ar šova Netīrās dejas puisi Kimu: manai sapņu meitenei ir jābūt noslēpumainai, lai es spētu viņu ”atkost”!

Lielā diena ir klāt, un šova Netīrās dejas fināls beidzot atklās, kuri būs tie laimīgie, kas plūks uzvaras laurus. Lai arī līdz šova finālam ir nedaudz jāpagaida, piedāvājam tev iespēju ielūkoties, ko Kims ir domājis šova pirmajās dienās.

2016. gada 7. septembrī 17:59

Viens puisis un piecas meitenes. Līdz šova finālam ir nonācis šova dalībnieks Kims ar izvēlēto meiteni Andu. (Interviju ar Andu lasi šeit.) Intervija tapa pirmajās šova dienās, ar mērķi uzzināt un noskaidrot Kima domas, par meitenēm, pikantērijām, attiecībām un naudu. Kims intervijas laikā bija ļoti pārliecināts un brīvs un nebaidījās paust savu viedokli par ģimeniskām vērtībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kims ir puisis ar 16 gadus lielu dejošanas pieredzi, un šova finālā kopā uzstāsies ar vienmēr smaidīgo un sirsnīgo Andu. Ko Kims pirms šova lielās kulminācijas domāja par meitenēm, un kura no meitenēm jau no pašiem sākumiem viņam ir iepatikusies, lasi interviju turpmāk, kurā uzzināsi, arī Kima domas par ideālo randiņu un ideālo sievietes apģērbu. Iepazīsties – šova Netīras dejas dalībieks Kims.

Foto: TV3 publicitātes foto

Foto: TV3 publicitātes foto

Klāt šova pirmā diena, kā jūties, vai uztraukums ir manāms?

Jūtos ļoti interesanti. No paša rīta biju ļoti pārsteigts. Mani uztrauc nedaudz neziņa un tas, ka neesmu redzējis vēl meitenes.

Kāds bija tavs pirmais iespaids, kad beidzot ieraudzīji visas meitenes?

Pirmais iespaids bija… Kad visas skatās uz tevi un izskatās, ka patiesi smaida, tad pārņem tādas interesantas emocijas. Interesanti būs protams saprast, kas no tā visa izveidosies tālāk. Bet pirmais iespaids tiešām ir labs, man tiešām patīk būt šeit. Tagad arī esmu visas meitenes ieraudzījis un uztraukums ir norimies.

Vai vari atklāt, kura no meitenēm tev vislabāk ir iepatikusies?

Pašlaik man visvairāk patīk Anda un Lauma. Manuprāt viņās ir kaut kas tāds, ko es gribētu līdz galam iespējams atklāt.

Vai tev ir svarīgi, lai meitene mācētu dejot?

Man ir svarīgāk, lai meitenes mēģinātu sajust deju. Primārais, manuprāt, ir tas, ka partneris vada deju. Līdz ar to, ja dāma individuāli spēj jau dejot, tad savstarpēji tā saikne īsti neizveidosies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Cik ilgi jau pats sper deju soļus?

Pats dejoju no bērnu vecuma līdz pieaugušo vecumam. Aptuveni 16 gadus dejoju sporta dejas.

Ja runājam par meitenēm. Kādām īpašībām jāpiemīt tavai sapņu meitenei?

Sapņu meitenei ir jābūt nedaudz noslēpumainai, tā lai es spētu viņu ”atkost”. Tā lai nebūtu viss tā caurspīdīgi redzams uz paplātes, tas, manuprāt, ir garlaicīgi.

Foto

Vai šova laikā nebaidīsies no meiteņu intrigām?

Noteikti nē! Gan no meitenēm nebaidos, gan no intrigām. Tāpēc man izdzīvot cauri intrigām ir diezgan viegli, iespējams, ka tā ir mana pieredze, ko ieguvu dejojot. Vienīgais, ko jau iepriekš minēju, bija uztraukums no neziņas. Pārējais jau pats saliksies tā, kam tam vajadzētu būt.

Ko tu darītu ja meitene šova dēļ būtu gatava iet līdz pikantērijām? Tevi tas neatbaidītu?

Es domāju, ka nē. Tas ir atkarīgs no tā, kā meitene mēģinātu to pasniegt! Ja tas būtu brutāli un viņa kluptu man virsū, protams, man būtu kaut kāda pretreakcija. Bet ja tas notiek ar gaumi, ar garšu, tad es noteikti izskatītu šādu variantu.

Kāds apģērbs tev patīk uz sieviešu augumiem?

Iespīlētas kleitas varbūt ne gluži patiktu, bet kleitas un kurpes noteikti. Augstpapēžu kurpēm ir jābūt tādām, lai tās neizskatītos tā nelāgi un neatgādinātu ielas meitu.

Kādam ir jābūt tavam ideālajam randiņam?

Noteikti, tādam, kurā es jūtos atraisīts, brīvs. Tādā kurā nevajadzētu runāt par laikapstākļiem, un tie brīži, kad nezini, kas tagad būtu jāpasaka. Randiņam ir jābūt tādam, lai mēs jūtamies brīvi, lai varētu uzdot konkrētus jautājumus, tādus kas varētu interesēt mani par tālāko attiecību veidošanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

 

Ja tev piedāvātu miljonu vai meiteni, ko tu izvēlētos?

Es neesmu tas cilvēks, kurš šai dzīvē balstās uz tīri materiālajām vērtībām. Galīgi nē. Noteikti katrs otrais varētu teikt: ”nu ko tu stāsti, ja tev dotu miljonu, tu runātu citādāk.” Es tam nepiekristu, ja tiešām būtu cilvēks, ar kuru esmu gatavs iestāties attiecību dzīvē, cīnīties, kuru es tiešām mīlu, man šķiet, tur nav ciparu, šādā jautājumā. Tā ir nezūdoša vērtība, tā ir dzīves būtība.

Cik tālu šova gaitā esi gatavs iet?

Tas protams ir atkarīgs no meitenēm, kā viņas spēs mani iekustināt trakām lietām. Bet galvenokārt es esmu gatavs, jā! Priekš manis nav kaut kāds Tabu, ka es tagad kaut kam varētu parakstīties, tas viss ir atkarīgs no situācijas un no vēlēšanās.

Noslēgumā par šovu. Ko tavi draugi un ģimene teica par tavu dalību šovā? Bija pārsteigti?

Draugi atbalstīja. Teica, ka skatīties šovu, atbalstīs mani. Ģimene bija nedaudz pārsteigti. Teica uz kurieni tu aizgāji!(Smejas). Bet es tā visu pienācīgi izstāstīju un protams viņi ir priecīgi par mani un man ir prieks to just un saprast, ka gan ģimene, gan mani draugi ir par mani un atbalsta!

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm