tv3.lv

Īriju starptautiskā apalīšu skaistumkonkursā pārstāvēs latviete Kristīne

Decembrī notiekošajā starptautiskajā skaistumkonkursā lielo izmēru daiļavām “Miss&Mrs. Top Of The World Plus Size 2020” pirmo reizi būs pārstāvēta Īrija. Lielais gods ticis latvietei Kristīnei Sudmalei no Dublinas.

2020. gada 18. oktobrī 13:30

29 gadus vecajai Kristīnei, kura Īrijā dzīvo jau 14 gadus, dalība “Miss&Mrs.Top Of The World Plus Size 2020” būs pirmā šāda veida pieredze.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Šis viss ir man kaut kas jauns un nebijis. Brīžiem pat nespēju noticēt tam, ko daru.

Pārstāvēšu Īriju kā pilntiesīga šīs valsts pilsone. Šeit tomēr esmu lielāko daļu no savas apzinātās dzīves. Lielāks uztraukums manī rodas no domas, ja man būtu jāpārstāv Latvija,” Skaties.lv atzīst Kristīne.

Piedalīties skaistumkonkursā sieviete nolēmusi tādēļ, ka drīzumā viņa iekāps jaunā gadu desmitā un vēlējusies sevi izaicināt.

“Man tūdaļ būs 30, un pēdējos gados sev stāstu, ka līdz saviem trīsdesmit izdarīšu kaut ko jaunu –ārpus savas komforta zonas. Un šis konkurss pavisam noteikti ir ārpus manas teritorijas.

Gribas pierādīt sev, ka varu un ka vajag vismaz reizi dzīvē izdarīt ko traku. Man šis konkurss pavisam noteikti ir kaut kas traks. Neesmu cilvēks, kas drosmīgi var runāt vai uzstāties publikas priekšā, bet lai tam tiktu pāri, tas ir jādara. Pamazām jūtu, ka sāku aprast un uzdrošinos, kaut vai ar to, ka savas bildes biežāk postoju soctīklos,” to, ko viņai nozīmē dalība konkursā, klāsta Kristīne.

“Iešu uz savu mērķi un neapstāšos, kamēr tas netiks sasniegts. Cīnīšos. Darīšu visu uz visiem simts un pierādīšu sev, ka varu. Ja reiz sev nosolījos izdarīt kaut ko ārpus savas komforta zonas, tad arī to izdarīšu līdz galam,” saka konkursante.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc profesijas Kristīne ir kosmetoloģe un ir ļoti gandarīta par darbošanos šajā jomā.

“Ļoti mīlu savu darbu, tāpēc brīvā laika hobijiem atliek ļoti maz. Ja vien darbu var saukt par hobiju? Jo ne dienas nejūtos tā, ka tas ir darbs. Ļoti patīk redzēt savus klientus un likt viņiem smaidīt pēc vizītes pie manis. Tas mani uzlādē un dara laimīgu,” par savu nodarbošanos stāsta Kristīne.

Līdzās darbam, ko sieviete ļoti mīl, ir vēl kāda aizraušanās – ceļošana. “Ļoti patīk redzēt un uzzināt pasauli, dažādas kultūras, ievērojamas vietas. Turklāt pēdējos gados ceļoju viena, arī tas sniedz citādākas izjūtas,” viņa klāsta.

Kā Skaties.lv klāsta “Miss&Mrs.Top Of The World Plus Size” rīkotāja Kristīne Lindenblate, šogad konkursam būtu bijis jānotiek Surinamā, bet pandēmijas dēļ tas notiks tiešsaistē no 10. līdz 12. decembrim.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm