tv3.lv

Izirušas skaistumkaralienes Viktorijas Brovunas un viņas meitu tēva 14 gadus ilgās attiecības

33 gadus vecā skaistumkaraliene, lielo izmēru modele Viktorija Brovuna 14 gadus aizvadīja attiecībās ar savu meitu tēvu Ventu. 2020. gada izskaņā pāris pieņēma lēmumu izbeigt romantiskās attiecības. Tā kā bijušie mīlnieki nebija precējušies, jo neuzskata, ka laulība ir mīlestības apliecinājums, tad visu izdevās izbeigt daudz ātrāk un nesāpīgāk.

2021. gada 18. janvārī 10:50

Sarunā ar portālu Skaties.lv Viktorija stāsta, ka brīžiem pāriem ir grūti atzīties pašiem sev, ka attiecības sevi ir izsmēlušas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņi ”izslēguši” emocijas un, apsverot visu ar skaidru galvu, sapratuši: lai saglabātu cieņu, nenomelnotu visu labo un skaisto, kas bijis, ir jāiet katram savs ceļš.

”Mana 10 gadus vecā meita tikusi krāpnieku rokās.” Lielo izmēru modele Viktorija brīdina citus vecākus

Skaistumkaraliene Viktorija Brovuna nesaprot sievietes, kuras mājās staigā treniņbiksēs ar izstaipītiem ceļiem

Skaistumkaraliene uzsver, ka tieši pandēmija devusi brīvu laiku pārdomām, jo pirms tam pāris bija lielā “skrējienā” un tikās reti, tikai vēlos vakaros.

”Mēs esam ļoti labi vecāki – meitas ir vislaimīgākās, jo viņām ir vislabākais tētis un mamma. Cieņa pret vecākiem bērniem būs vienmēr, jo esam godīgi un mīloši. Tuvas attiecības turpinās, bet jau citā formātā. Dzīvojam atsevišķi, bet kopīgi audzinām meitas. Bērni ir prioritāte,” tā Viktorija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viktorija uzsver, ka viņi šķīrušies kā draugi, bez strīdiem. Vienu dienu skaistumkaraliene un viņas meitiņu tēvs apsēdušies, uzklausījuši viens otru un sapratuši, ka labāk dzīvot atsevišķi. Šādas domas pāra galvās virmoja no 2020. gada decembra sākuma, bet decembra beigās jau pieņemts lēmums un Jaunais gads sagaidīts atsevišķi.

”Ja man būtu 20 gadi, es uztvertu šķiršanos emocionāli, bet esmu pieaudzis cilvēks ar savu pieredzi. Nav jēgas strīdēties un plēsties, bērniem tas ir slikts piemērs. Mani vienmēr iedvesmoja mana vīrieša gudrība. Viņš man devis daudz gan fiziski, gan garīgi,” smaida Viktorija.

Restorāna ”Felicita” īpašniece ir laimīga, ka attiecībās nodzīvoti 14 gadi, kas bijuši laimīgi un kaislīgi – viss bijis harmonijā.

”Vairumam bijām ideāls pāris, tāpēc daudzi neticēja mūsu lēmumam. Dzīve ir neparedzama. Labāk šķirties tagad, būt saprotošiem un atbalstīt vienam otru, nekā tēlot. Zinu daudzas sievietes, kuras runā un pazemo savus vīrus, krāpj, bet nešķiras statusa dēļ,” aizdomājas Viktorija.

Skaistule uzskata, ka daudziem mūsdienās statusi ir būtiskāki par patiesām jūtām. Ikvienam pārim ir individuālas attiecības un tur citiem nav ko “rakņāties”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Joprojām ticu mīlestībai un ticu tam, ka mīlestībai nav vecuma. Tā var būt starp jebkura vecuma cilvēkiem. Gadi nav šķērslis mīlēt. Es zinu, ka man un manu bērnu tēvam viss būs labi. Vajadzīgs laiks un viss sakārtosies,” cerīgi nosaka Viktorija.

Maskavā latviešu skaistumkaralienei Viktorijai Brovunai piedāvāts nopirkt uzvaru konkursā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm