tv3.lv

Jauns brūtgāns un satriecošs augums! Iedvesmojošās Akmens dzīve atkal apmetusi kūleni

2019. gada 12. martā 13:30

Pamatīgas pārmaiņas pēdējā laikā notikušas Amerikā dzīvojošās iedvesmojošās fitnesa treneres, Latvijas dāmu fitnesa celmlauzes Karīnas Smitas, plašāk pazīstamas kā Akmens, dzīvē. Skaistule oficiāli izšķīrusies un salīgusi mieru ar meitiņas tēti, kā arī tikusi pie jauna kavaliera un sparīgi atsākusi trenēties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pagājušā gada februārī Akmens privātā dzīve piedzīvoja satricinājumu – iedvesmojošā sportiste publiski  drosmīgi atklāja, ka viņas nepilnus trīs gadus ilgā laulība izjukusi, jo nācis gaismā, ka vīrs Zaks Smits viņu krāpis, kad sieviete bijusi 9. grūtniecības mēnesī. Nežēlīgi atklāto stāstu lasi TE!

Skaistā un iedvesmojošā sieviete gan ilgi viena ar meitiņu nepalika – mazajā ģimenē tika ielaista mīlestība – simpātisks puisis vārdā Niks. Lasi TE!

Kādu laiku sportiste sociālajos tīklos aktīvi publiskoja attēlus, kuros atrādīja, cik jauki un ģimeniski paiet viņas ikdiena ar meitiņu un Niku. Tad Niks no viņas sociālo tīklu laika joslām pazuda.

Vasaru un rudeni Karīna izbaudīja kopā ar ģimeni, iepriecinot savus sekotājus ar mīļām bildēm no ikdienas dzīves. Zvaigzne informēja, ka izdevies norīt rūgtumu par krāpšanu, mierīgā ceļā oficiāli izšķirties un palikt draugos ar bijušo vīru Zaku, kā arī vienoties par meitiņas kopīgu audzināšanu.

“Draugi uz mūžu! Tā kā šķiršanās procents Amerikā ir ap 50%, spēja vienoties par bērna audzināšanu, nenogalinot vienam otru, un gatavība piedot ir lielāks sasniegums nekā apprecēšanās,” publiskojot bildi, kur abi ar bijušo vīru draudzīgi sēž pie galda, gudru mācību sekotājiem nodeva sportiste. Viņa izvēlējusies šķiroties saglabāt bijušā vīra uzvārdu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nu, kad sakārtotas pagātnes attiecības, Akmens dzīvē atkal ienākusi jauna mīlestība. Skaistule nesen atklājusi, ka ir attiecībās ar labi trenētu puisi vārdā Endrū Healejs.

Draugi jau metušies apsveikt pāri ar attiecībām.

Kā ziņo Karīna, viņa atsākusi arī ļoti intensīvus fitnesa treniņus, kas jau vainagojušies labi redzamiem panākumiem.

Karīnas stāsts ir kārtējais apliecinājums tam, ka nevienas nebūšanas dzīvē nevar būt par iemeslu tam, lai salūztu –  sieviete enerģijas pilna turpina dzīvot tālāk un ar savu pieredzi iedvesmot arī neskaitāmas citas sievietes un mammas.

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm