tv3.lv

Kā, kļūstot par māmiņu, nezaudēt sievišķo pievilcību? Divu bērnu mammas Ievas Rēdlihas stāsts

Šovā “Tēta nedienas Latvijā” šonedēļ uzmirdzēja pazīstamā hokejista Jēkaba Rēdliha ģimene. Kamēr Jēkabs nodevās mājas solim un bērnu audzināšanai, viņa simpātiskā sieva Ieva izbaudīja pilnvērtīgu atpūtu un lutināšanu kādā no Jūrmalas viesnīcām. Jautāta, kas viņai ikdienā ļauj nezaudēt ziedošo jaunību un sievišķību, Ievas nostāja ir ļoti strikta.

2018. gada 17. martā 13:21

Kā Skaties.lv atklāj Ieva Zvaigzne Rēdliha, kura ir mamma sešus gadus vecakai Katrīnei un gandrīz divus gadus vecajam Olafam, pašcieņas dēļ viņa allaž rūpējusies par savu ārieni un nekad nav varējusi palaisties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Arī tas, ka, ja sieviete vēlas saglabāt savu laulību un foršas attiecības ar vīru, tad viņai vienmēr ir jābūt formā.

Es uzskatu, ka tas jādara arī vīrietim. Kāpēc man pēkšņi būtu jāiemīl vīrietis ar resnu vēderu, pāraugušu bārdu un nošļukušām trenūzenēm? Un tieši tāpat viņam: kāpēc viņam jāredz sava sieviete briesmīgiem nagiem, ataugušām uzacīm un netīriem matiem?” to, ka rūpes par ārieni jāuzņemas ne tikai sievietei, akcentē Ieva.

Protams, katram ir sliktā diena, kad netīri mati un trenūzenes ir pieļaujami, bet tā nedrīkst būt ikdiena.

Tāpat ne mazāk svarīgi ir apzināties, ka ar savu piemēru vecāki māca savus bērnus.

“Ja mamma ir nekāda, tad kādēļ lai viņas meita izaugtu par foršu dāmu?” retoriski jautā Ieva un pastāsta kādu epizodi no dzīves, kas likusi aizdomāties par to, kādu piemēru vecāki rāda saviem bērniem:

“Man ir liels šoks, kad es aizvedu savu bērnu uz operu un mēs esam kleitās, sataisītiem matiem un uzkrāsotām lūpām, mēs pārvelkam kurpes, mums blakus apsēžas bērns kombinezona biksēs. Es nesaku, ka ir jāpērk uzvalks labākajā veikalā, bet noteikti ir kādas solīdākas bikses. Tu māci savu bērnu. Un tā aug kultūra un nākamā paaudze.”

“Šis nav stāsts tikai par mammu. Vienmēr no sabiedrības ir spiediens, ka mamma nedrīkst nolaisties. Bet ļoti bieži nolaižas arī tēti. Jo viņi taču ir pārguruši, viņi iet uz darbu, un ne jau visiem ir darbs uzvalkā un nāk mājās ar melnām rokām, jo ir taču nostrādājies. Kāds ir tā vīrieša attaisnojums? Nav. Viņš sevi nekopj.

Tāpēc, manuprāt, par sevi jārūpējas abiem – sievietei un vīrietim,” tā Ieva.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm