tv3.lv

Kad vislabāk precēties? Kāzām piemērotākās nedēļas dienas

Lai ģimenes dzīve būtu ilga un laimīga, izraugoties kāzu dienu, astrologi un ezoteriķi iesaka ņemt vērā arī zvaigžņu un planētu stāvokli. Kuras nedēļas dienas ir labvēlīgākās iestūrēšanai laulības ostā, skaidro pazīstamais astrologs Kristaps Baņķis.

2021. gada 17. maijā 20:07

Pirmdienai atbilst Mēness, tādēļ tā tiek uzskatīta par vienu no piemērotākajām kāzu dienām. Otrdienu pārvalda Marss, kas laulības dzīvi vārīs kā putras katlu uz atklātas liesmas. Trešdienas saimnieks ir Merkurs. Tā ir diena, kad laulībā jādodas brīvību mīlošiem, radošiem un attiecībās vienlīdzīgiem cilvēkiem. Patriarhāta cienītāji šādu savienību ilgi neizturēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja jaunais pāris vēlas izveidot ģimeni, radīt bērnus un dzīvot četrās sienās, ceturtdiena nebūs piemērotākā diena, kad doties laulībā, jo dienas pārvaldniekam Jupiteram patīk sociāli aktīvi cilvēki, kuri izvirza augstus mērķus un mīl gozēties sabiedrībā.

Romantiķiem, jutekliskas, iejūtīgas un maigas attiecības mīlošiem iesakāma ir piektdiena, kad savu mīlas spēku izrāda Venera.

Laulājoties sestdienā, esiet gatavi sevi veltīt uzticīgai kalpošanai ģimenei, un tā var izdoties kā pamatīga savienība, tā ļoti lielu atbildību prasoša un pat smagnēja.

Bet tos, kuri altāra priekšā stājas svētdienā, var no sirds apsveikt! Saule viņiem dāvās prieku, radošu pacēlumu un krāšņu dzīvi.

Ņemot vērā Mēness atrašanos Zodiakā, laulībām labvēlīgas ir tās dienas, kad Mēness atrodas draudzīgajā Vērša, Strēlnieka, Zivs, Mežāža, Svaru zīmē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Īpaša tuvība un ļoti kaitīgs sekss: labākās dienas mīlas priekiem pēc Mēness kalendāra

Savukārt slavenais astrologs Sergejs Vronskis kā vēlamākās laulībām atzīmēja 10., 11., 13., 17., 21., 26., 27. Mēness dienu ar obligātu ieteikumu izvairīties no Čika laika…

“Pārāk daudz nosacījumu, lai būtu skaidrs, ka nekā vienkārša te nav. Un arī nevar būt, jo gan pēc būtības, gan astroloģiski kāzas nozīmē virkni fundamentālu izmaiņu personas dzīvē. Nebūs vairs tā, kā bija līdz šim.

Nemoralizēšu par paša fakta un solījumu apzināšanos, vien piebildīšu, ka astroloģiski statusa maiņa un ģimenes izveide ne tikai horoskopā “iekustina” pavisam citus dzīves un darbības laukus, kā esot brīvā putna statusā, bet arī nozīmē nonākt atbildības un pienākumu kontroliera Saturna redzeslokā, kurš mērīs jūsu varēšanu un gribēšanu tikt galā ar solīto. Un attiecīgi ļaus pāriet nākamajā līmenī vai sados pamatīgi pa nagiem,” norāda astrologs Kristaps Baņķis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm