tv3.lv

Kāda ir īstas sievietes smarža? Pārdomās dalās fitnesa entuziaste Dālija Gaile

Fitnesa entuziaste, skaistumkaraliene Dālija Gaile bieži vien piedalās pikantās fotosesijās un priecē atbalstītājus. Skaistule apzinās, cik grūti ir kļūt par labāko sevis versiju, un aicina sākt mainīties jau tagad, lai rītdiena būtu labāka!

2019. gada 3. decembrī 16:48

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dālija stāsta, ka ir pateicīga, ka var motivēt dāmas un palīdzēt kļūt skaistākām un stiprākām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pikantā fotosesijā fitnesa entuziaste Dālija Gaile parāda robežu starp seksualitāti un vulgaritāti

Fitnesa entuziaste Dālija Gaile skaidro, kāpēc izvēlas peldēt vēsajos gadalaikos, ne vasarā

Viņas mērķis ir pārliecināt par sevi nepārliecinātas sievietes, ka viņas spēj daudz vairāk, varbūt pat vairāk, kā pati Dālija.

”Ar prieku dalos ar skaistumkopšanās noslēpumiem, bet jāatceras, ka ne tikai ārēji sievietei jābūt skaistai, bet arī iekšēji! Palīdzu sastādīt pareiza uztura ēdienkarti un piedāvāju treniņus sporta klubos,” Dālija skaidro, kā palīdz sievietēm.

Ideālu sievieti skaistule raksturo kā sievišķīgu, maigu un mīlošu. Šādai dāmai ir jāizskatās kā sievietei un attiecīgi arī jāuzvedas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”No rīta ideāla sieviete smaržo pēc svaiguma, pa dienu pēc gardiem pīrāgiem, bet vakarā pēc dārgām smaržām. Viņa spēj būt seksuāla, saimnieciska, maiga, mīļa, stingra, stipra, neaizsargāta – viņa prot būt jebkāda,” paziņo Dālija.

Pēdējā laikā Dālija daudz domā nevis par to, cik tālu ceļu gājusi, lai iegūtu perfektu izskatu, bet par to, kā atļaušanās būt sev pašai mainījusi viņu kā cilvēku.

Dālija paziņo, ka kļuvusi daudz pašpārliecinātāka par sevi un lietām, ko viņa dara.

Draudzība starp vīrieti un sievieti pastāv! Dālija Gaile par iepazīšanos ar Aivaru Visocki

Kāpēc Madara Kiviča un Dālija Gaile izvēlas vienādu apģērbu?

”Šis gads man bijis krāsains! Esmu iepazinusi jaunus cilvēkus, kuri kļuvuši par draugiem! Protams, kāds draugu loks ir atbiris, jo tikai ar laiku saprotam, ka tiem, kuriem ir jāaiziet, tie aizies, neviens nav jānotur,” tā Dālija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Fitnesa entuziaste paziņo, ka pašai ar figūras veidošanu nav gājis viegli, bet stingrā nostāja palīdzējusi. Viņa uzlikusi mērķi un ar lielu disciplīnu veidojusi labāku sevi.

Dālija iesaka dāmām, pirms kādu nosodīt sākt ar sevi pašu. Ja patiksi pati sev, tad patiksi arī apkārtējiem.

”Laulība nenozīmē atteikšanos no identitātes un pilnīgu pakļaušanos partnerim.” Skaistumkaraliene Dālija atklāj kopdzīves noslēpumu

Skaistule domā, ja vēlies labāku rītdienu – pārmaiņas jāsāk jau šodien!

”Esmu iemācījusies novērtēt lietas. Ja kāds draugs vai otrā pusīte vēlas kaut ko sniegt – jāatceras, ka cilvēks, kurš dod vai dalās ar tevi, to visu nesaņem no gaisa. Viņam tas ir bijis jānopelna un neko neprasot pretī, viņš dalās ar tevi! Tas jānovērtē,” nobeidz Dālija.

Skaistumkaraliene Dālija Gaile pastāsta, kā izveidot noturīgas lokas un iepriecināt ģimeni

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm