tv3.lv

Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Jaunavu

Jaunavas ir dzimuši veiksminieki. Viņi rūpēsies par to, lai jūties labi, tāpēc šī ir viena no tavām veiksmīgākajām izvēlēm, tikties ar vīrieti – Jaunavu. Neskatoties uz labajām īpašībām, Jaunavām ir sarežģīts raksturs un vari saskarties ar dažādām pretrunām jūsu attiecībās.

2015. gada 2. septembrī 8:03

Romantika virmo

Ja esi izvēlējusies tikties ar Jaunavu, tad zini – esi sapinusies ar vienu no romantiskākajām horoskopa zīmēm. Viņi ir uzticīgi, tic liktenim un uzskata tevi par savu dvēseles radinieku. Liec arī viņam justies mīlētam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Palīdzi tikt vaļā no nebeidzamajām domām

Jaunavas bieži vien daudz domā, aizdomājas, iedomājas un… beigu beigās sapinas pats savās domās. Tu esi tā, kas var panākt to, lai viņš pārvar šīs uzmācīgās domas.

Ļauj darīt to, ko dara

Jaunavas ir lieliski uzņēmēji. Viņu kaislība ir pelnīt naudu, un dažreiz tas var aiziet pārāk tālu. Ja tev šķiet, ka viņš nepievērš jūsu attiecībām gana lielu uzmanību, tā nav taisnība. Viss, ko Jaunava dara, ir tikai tevis dēļ. Novērtē to!

Ļauj viņam koncentrēties

Tu noteikti esi ievērojusi, ka Jaunava ir ar analītiķa prātu. Viņi pārdomā katru gājienu, kas bieži vien tevi nokaitina. Ļauj koncentrēties, pabeigt domu, bet, ja vēlies izteikt savu viedokli, tad pievērs uzmanību tam, vai viņš tevī ieklausās.

Praktiskas dabas cilvēks

Nav šaubu, ka šī ir viena no īpašībām, kura tev viņā patīk. Tu noteikti būsi pamanījusi, ka Jaunava ir praktiskas dabas cilvēks. Viņš parūpēsies gan par rēķiniem, kas jāapmaksā, gan bērniem, kas jāpieskata.

Loģiskā puse

Jaunavas zina, kas viņiem jādara un kas viņiem nepieciešams. Viņš spēs atbildēt uz visiem taviem jautājumiem detalizēti. Starp citu, Jaunavas ir lieliski saimnieki, tāpēc neraizējies, ja kādreiz kas saplīst, viņš spēs to salabot!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ļauj viņam jautāt

Jaunavas mēdz uzdot tūkstošiem jautājumu minūtes laikā. Iedomājies, viņš vēlas vairāk uzzināt par kādu no taviem hobijiem. Ļauj viņam uzzināt vairāk par tevi! Kas tev patīk, kāpēc patīk, kādas perspektīvas redzi nākotnē.

Attiecies korekti

Esi gatava saskarties ar Jaunavas spēcīgo zinātkāri, vēlmi kontrolēt visu. Jaunavas ir emocionāli cilvēki, bet tas neliedz viņiem būt lieliskiem mīļākajiem, atbildīgiem par sevi un saviem mīļajiem, kā arī būt uzticamiem draugiem.

Foto: slavenākie Jaunavas zīmes pārstāvji

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm