tv3.lv

Ķermeņa pinnes var piemeklēt ikvienu. Uzzini, kā ar tām cīnīties!

Lēnām tuvojas siltā sezona, kad kleitu un piedurkņu garums strauji saruks. Bet tevi bažīgu dara pinnes uz tava ķermeņa? Uzzini, kā ar tām cīnīties, un sagaidi silto sezonu ar prieku!

2016. gada 2. martā 16:34

Ķermeņa pinnes var piemeklēt ikvienu. No 11 līdz 30 gadiem, ķermeņa pinnes ir piedzīvojusi gandrīz katra, dažreiz tās mēdz parādīties arī vecumā pēc 40. Tās visbiežāk uzmetas muguras, plecu un krūšu rajonā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dermatologi uzskata, ka cēloņi pinnēm var būt dažādi. Tas var būt saistīts ar pārmērīgu svīšanu, apģērba radīto berzi vai kairinājumu no produktiem, ko ikdienā lieto.

Mēs, Skaties.lv, esam tev sagatavojuši ieteikumus, kā cīnīties ar ķermeņa pinnēm. Vairs nekādu raižu par siltās sezonas tuvošanos!

Saki “nē” iespīlētam apģērbam

Atsakies no iespīlēta apģērba, un tavs ķermenis atkal varēs brīvi elpot. Tu neticēsi, bet, izvēloties brīvi krītošu apģērbu, pinnes izzudīs pāris nedēļu laikā.

Dzer Omega 3 vitamīnus

Šie vitamīni ir īsts brīnumlīdzeklis. Tos lietojot, tu ātri vien aizmirsīsi par ķermeņa pinnēm.

Lieto ķermeņa skrubi

Ķermeņa āda ir daudz izturīgāka par sejas ādu, tāpēc neuztraucies par skrubi – to tiešām drīkst lietot. Un atceries, attīrītai ādai daudz vieglāk ir elpot, kas ir ļoti svarīgi, ja gribi cīnīties ar ķermeņa pinnēm.

Izvairies no karstas dušas

Karsts ūdens var sausināt ādu, tāpēc tas tikai veicinās piņņu veidošanos. It īpaši uz muguras un krūtīm. Lai no tā izvairītos, mazgājies mazliet vēsākā ūdenī un katru reizi pēc dušas lieto ķermeņa mitrinošo pieniņu.

Ēd veselīgi

Tas, ko tu ēd, atspoguļojas tavā ķermenī, tāpēc veselīgs uzturs ir pirmā palīdzība ķermenim. Lai cīnītos ar pinnēm, uzturā samazini tādus produktus kā taukus, cukuru un pienu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm