tv3.lv

Krāsaini, radoši un stilīgi! Foto: kā janvāra spelgonī ģērbjas rīdzinieki

Fakts, ka kalendārā janvāris un laiks aiz loga – pelēks un nemīlīgs, nenozīmē, ka jāsatinas melnā “pufaikā”, jāieprogrammē savu īgnāko sejas izteiksmi un savu dzīvesprieku kaut kur jānorok līdz pat maija sākumam. Ziema ir īstais laiks, lai ģērbtos krāsaini un justos fantastiski. Skaties.lv devās ielās, lai atrastu rīdziniekus, kuru ielas stils var kalpot par iedvesmu arī citiem.

2018. gada 12. janvārī 11:30

Kā Rīgas ielās pārliecinājās Skaties.lv, ģērbties modīgi ziemas aukstumā nav ne dārgi, ne sarežģīti. Kā atklāj mūsu sastaptie modīgie pilsētnieki, reizēm viss, kas vajadzīgs, ir kāda stilīga, krāsaina apģērba detaļa un paša radošums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lielisks veids, kā vienkārši piešķirt akcentu koptēlam, ir krāsainas zeķes. Ierasto miesas krāsas zeķbikšu vietā izvēlies zeķes košā tonī. Tā izvairīsies arī no “kailo potīšu” efekta, kas spelgonim tomēr īsti nepiestāv. Esi vēl drosmīgāka? Uzvelc īsās zeķītes ar atšķirīgiem ornamentiem! Citiem būs, kur piesiet aci, bet tev – kājas siltumā!

Krāsas! Ziemā tās nepieciešamas vēl jo vairāk nekā vasarā, tāpēc nebaidies. Ja šķiet, ka silta mētelīša atrašana, kas nebūtu melns vai pelēks, ir neiespējamā misija, papildini tēlu ar košu akcentu. Šosezon aktuālas košas cepures, bet pavisam drosmīgie var iet vēl tālāk un košā tonī nokrāsot matus! Un kurš teica, ka ziemā nevar vilkt krāsainas saulesbrilles?

Kā Skaties.lv atklāj modīgie rīdzinieki, labākās stila “odziņas” atrodamas nevis modīgajos veikalos, bet gan “humpalās”, mammu un vecmāmiņu skapjos, kā arī pašu vai tuvinieku rokām darināti un uzlaboti tērpi.

Kā novērtēja Skaties.lv, ziema nav iemesls, lai ģērbtos garlaicīgi, un latvieši noteikti nebūs tie, kuri ietīsies melnās “pufaikās”, lai kaut kur klusām pārziemotu. Interesanti kažociņi, krāsainas detaļas, acis piesaistoši akcenti, drosmīgas frizūras, krāšņas galvassegas un mākslinieciski risinājumi – tas viss raksturo rīdzinieku stilu janvārī.

Apskati un iedvesmojies!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm