tv3.lv

Kristīne Lindenblate: ”Pretnovecošanas krēmi ir štrunts, neviens krēms nespēj saglābt sejas ādu un aizkavēt novecošanos."

Skaistumkonkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate jau vairākus gadus nepīpē, nelieto alkoholu un pēc četrdesmit gadu sliekšņa pārkāpšanas arvien vairāk un vairāk pievēršas savam ārējam veidolam, lai saglabātu jauneklīgumu. Sarunā ar portālu Skaties.lv Kristīne atklāj savus skaistuma noslēpumus.

2018. gada 15. jūnijā 16:00

Kristīne jau trīs gadus nelieto alkoholu, alkohols organismā uzkrāj šķidrumu, seja izskatās vairāk pietūkusi, kā tad, ja alkohols netiek lietots. Tāpat skaistumkonkursu rīkotāja ir atmetusi pīpēšanu, jo pīpēšana ietekmē sejas ādas stāvokli, āda izskatās sausa, nevesela, mainās ādas krāsa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nevienam nav noslēpums, ka izmantoju botoksa injekcijas un citas injekcijas, ko neuzskaitīšu. Šādas kosmētiskās procedūras palīdz neveidoties grumbām, tās tiek izlīdzinātas. Manā vecumā botoksa injekcijas nesniedz vairāk to efektu, pēdējā laikā tās ļoti švaki iedarbojas.

Visi pretnovecošanas krēmi ir štrunts, neviens krēms nespēj saglābt sejas ādu, lai arī ko stāsta izplatītāji, lai vai kādas cenas liek saviem produktiem. Krēmi neglābs no novecošanas un to neaizkavēs,” stāsta Kristīne.

Foto: Publicitātes foto

Viens no mītiem par botoksa injekcijām ir domas, ka tās maina mīmiku un padara seju nekustīgu, skaistumkonkursu rīkotāja noliedz šādu apgalvojumu. Botoksu špricē vietās, kur ir krunkas, tātad, mīmika nemainās, varbūt piere paliek mazāk kustīga un smaidot ap acīm ir mazāk krunciņas, bet nekas cits nemainās.

Lielu lomu jauneklīguma saglabāšanā spēlē arī apģērbs, Kristīne ir novērojusi, ka sievietes viņas vecumā jau sāk ģērbties kā kundzītes un tas dāmām piešķir papildu vecišķumu. Jaunības gados sievietei īpaši populāri bija klasiski kostīmiņi, kas padarīja viņu nopietnāku, tagad ar apģērbu viņa mēģina būt jauneklīgāka un neparādīt gadus.

“Ejot sabiedrībā, manā vecumā īpaši jāpievērš uzmanība matu sakārtojumam un grimam. Esmu atradusi lielisku grima mākslinieci, kura vienmēr mani uzkrāso tā, ka pati jūtos skaista un arī bildēs izskatos lieliski. Jaunības gados nav tik būtiska kosmētika, manā vecumā tā ir aktuāla,” neslēpj Kristīne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lindenblate nenoliedz liela nozīme ir arī svaram; būsi apaļāks izskatīsies vecāks, būsi tievāks, izskatīsies jaunāks. Esot Kristīnes vecuma kategorijā nav labi būt arī pārāk tievam, tad ķermenis izskatās “izžuvis” un tas neļauj izskatīties jauneklīgam.

“Kopš nepīpēju, uzturēt svaru vienā līmenī ir grūti, esmu pieņēmusies svarā par septiņiem kilogramiem, jāsāk cīnīties ar šo problēmu. Lai izskatītos jauneklīgi liekais svars nevar būt. Daudz sportoju, priekšroku dodu sportiskām aktivitātēm pie dabas, nūjoju gar jūru, daudz staigāju. Vismaz 8-10 kilometrus dienā nostaigāju. Gribētu vēl vairāk laiku veltīt sportam, sapņoju, ka reiz varēšu nodoties fiziskām aktivitātēm vismaz trīs stundas dienā. Piesmakušas sporta zāles nav domātas man,” tā Kristīne.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm