tv3.lv

Labākie Latvijas kāzu fotogrāfu darbi 2018. gadā

Otrdien, 5. martā, svinīgā ceremonijā tika apbalvoti 2018. gada Latvijas labākie kāzu fotogrāfi vairākās kategorijās, kā arī gada labākais Latvijas kāzu fotogrāfs.

2019. gada 6. martā 12:30

Šis bija jau devītais gads, kad Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācija (LKFA) organizēja kāzu fotokonkursu. Šogad konkursam tika pieteikti 73 fotogrāfu darbi, un konkursa žūrijai kopumā bija jāizvērtē 1087 fotogrāfijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Fotogrāfiju iesniegšana un vērtēšana notika 10 kategorijās: “Gatavošanās”, “Ceremonija”, “Emocijas”, “Minimālisms”, “Portrets”, “Jaunais pāris”, “Detaļas”, “Svinības”, “Humors”, “Gaismas spēles”.

Par 2018. gada labāko kāzu fotogrāfu Latvijā tika atzīts Rolfs Vendiņš, kura darbus vislabāk raksturo fotožurnālistikas stils. Otro vietu ieguva Mārcis Baltskars, bet trešo vietu – Sasch Fjodorov.

Tāpat uzvarētāji tika noskaidroti divās papildu kategorijās, kas neietekmē gada labākā fotogrāfa izvēli – “Tautas balsojums”, kurā uzvarēja Vilnis Slūka, un “Kāzu stāsts”, kur uzvaras laurus plūca Vendiņš.

Konkursa fotogrāfijas vērtēja pasaulē atzīti kāzu fotogrāfi un vietējie industrijas pārstāvji: Emīlija Vaita no Lielbritānijas, Igors Bulgaks no Krievijas, Alberto Sagrado no Spānijas, kā arī 2014. un 2017. gada “Gada labākais kāzu fotogrāfs” titula ieguvēja Inta Lankovska un 2009. gada “Gada labākais kāzu fotogrāfs” Andrejs Zavadskis.

Savukārt kategoriju “Kāzu stāsts” vērtēja fotogrāfs un aģentūras “F64” dibinātājs Gatis Rozenfelds, kāzu fotogrāfe Inta Lankovska, modes un portretu fotogrāfe Aiga Rēdmane un kāzu medija “Līgavām” direktore un galvenā redaktore Iveta Rikmane.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Plašāka informācija par konkursa rezultātiem, kā arī unikāls kāzu fotogrāfu kalendārs pieejamas LKFA mājaslapā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm