tv3.lv

"Latviešu mentalitāte neļauj sievietēm brīvi justies niecīgos bikini." Dzimtenē ieradusies Viktorija Vailda

“Influencere”, fotomodele Viktorija Vailda arī šogad vasaras ievadu bauda Latvijā. Skaistule devusies uz lauku māju Naudītes pagastā un priecājas par laiskām brīvdienām. Latvijas lielāko krūšu īpašniece atklājusi sauļošanās sezonu un sajūsminās par maigi zeltaino iedegumu.

2021. gada 4. jūnijā 13:04

Sarunā ar portālu Skaties.lv Viktorija atklāj, ka Latvijā būs visu jūniju, viņa vēlas satikt draugus, ģimeni un nosvinēt Līgo. Skaistule priecājas par silto laiku, kas ļauj atklāt sauļošanās sezonu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video: seksīgās Viktorijas Vaildas pēcpuse “apēd” velosipēda sēdeklīti

Video: Viktorija Vailda “stringos” nodemonstrē savu kārdinošo pēcpusi

“Man ir ļoti daudz peldkostīmu. Esmu apģērbu dizainere, šuvēja. Reiz uztaisīju bikini kolekciju, vēlējos uzsākt biznesu, bet Latvija nav īstā valsts šāda tipa uzņēmējdarbībai. Vairākus sauļošanās tērpus nopirka dāmas no Amerikas, arī manas draudzenes Latvijā, bet latviešu mentalitāte neļauj sievietēm brīvi justies niecīgos bikini,” tā Viktorija.

Modele apzinās, ka dzimtenē vasaras ir daudz īsākas, sievietes nopērk vienu vai divus peldkostīmus, bet ārzemēs vasaras ir garākas, tāpēc bikini mode ir attīstītāka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Teju visi peldkostīmi, kuri redzami Viktorijas fotogrāfijās vai video, ir viņas pašas darināti.

“Saprotu, ka Latvijā sievietes kautrīgākas, negrib izrādīt plikumus, bet grib, lai peldkostīms piesedz defektus. Nav jākautrējas. Peldkostīmi, kas piesedz visu miesu – neļaus normāli nosauļoties. Tāpēc jau ir bikini, lai varētu izrādīt savu ķermeni – baudīt jūru un sauli. Nav tādu pareizo proporciju, skaistuma standartu, no sevis nav jākautrējas,” smaida Viktorija.

Viktorija Vailda Kuldīgā pozē blakus pilsētas simbolam – mūra tiltam

Iekārojamā Viktorija Vailda bauda atpūtu vienā no Latvijas peldvietām

Skaistule dievina atbraukt uz savu lauku māju, kurai ir plaša sēta un augsts žogs, lai pasargātu no kaimiņu acīm.

Viktorija dievina pagalmā sauļoties kaila vai arī bez peldkostīma augšiņas.

“Francijā ir dažādas pludmales, arī tādas, kur var sauļoties ar atkailinātu augšdaļu. Kad sauļojos ar kailām krūtīm – cilvēki kautrējas un virsū neskatās, bet kad domā, ka neredzu – pēta mani. Uztveru to kā komplimentu,” smejas Viktorija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viktorijai nepatīk, kad sauļošanās procesā iesauļojas lencītes un biksītes, tāpēc, ja vien ir iespēja, viņa izvēlas kaila laiskoties savā dārzā.

Vai tu jau atklāji sauļošanās sezonu?

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu