tv3.lv

Latviju skaistumkonkursā "Mrs.Europe" pārstāvēs daiļā Polina Hansa

Oktobra sākumā Kanāriju salās norisināsies skaistuma konkurss “Mrs.Europe”, kurā Latviju pārstāvēs Polina Hansa. Skaistule neslēpj, ka jau no mazotnes viņu saista šāda veida projekti. Beidzot viņai ir iespēja piedalīties!

2019. gada 2. oktobrī 9:10

Sarunā ar portālu Skaties.lv Polina atklāj, ka bērnībā skatījusies šovu “Kā kļūt par topmodeli?”, bet nav uzskatījusi, ka ir gana skaista, lai piedalītos līdzīgā projektā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man nebija pat doma, ka reiz varētu piedalīties konkursā, kurā jādemonstrē savs skaistums. Agri apprecējos, pārvācos uz Vāciju un man piedzima meitiņa, vēlāk dēliņš, tātad “Miss” konkursus palaidu garām,” stāsta Polina.

Līdz ar ģimenes dzīvi mainījās skaistules ikdiena, tikai atgriežoties Latvijā, viņa atkal pievērsās mākslai, sāka piedalīties dažādās fotosesijās un atsāka gleznot.

Liktenis viņu saveda kopā ar skaistuma konkursu organizatori Kristīni Lindenblati un tā radās iespēja pārstāvēt valsti starptautiskajā konkursā “Mrs.Europe”.

Dalību konkursā Polina uzskata, kā lielisku veidu, kā sevi pārbaudīt, iziet no komforta zonas un bērnības sapni pārvērst realitātē.

Daiļava gribu to visu sajust no “iekšienes”, sajust, kā tas ir būt skaistuļu vidē un demonstrēt sevi. No konkursa Latvijas pārstāve sagaida interesantus pasākumus, emocijas un jaunas iepazīšanās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Šis nebūs mans pirmais konkurss. Nesen atgriezos no Tallinas, kur piedalījos konkursā “Mrs.Baltics”. Ieguvu titulu “Mrs.Latvia International”, tituls dod iespēju pārstāvēt Latviju 2019.gada konkursā “Mrs.International”, kas norisināsies Singapūrā,” priecājas Polina.

Gatavojoties “Mrs.Europe”, kā pašu grūtāko Polina nosauc pareizo tērpu piemeklēšanu, īpaši tas attiecas uz stilizētajiem tautastērpiem, kā nekā nevar zaudēt tautiskumu, bet tam jāpievieno jaunas vēsmas.

“Skaista sieviete ir sieviete, kura sevi ciena un mīl. Kā nekā skaistums ir mums iekšienē un tas, kā mēs sevi pasniedzam, ir tas, kā pasaule mūs redz,” skaistumu raksturo Polina.

Polina piebilst, ka viņai ir liels gods pārstāvēt Latviju, nest valsts vārdu pasaulē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm