tv3.lv

Latviju starptautiskā apalīšu skaistumkonkursā pārstāvēs daiļa operdziedātāja

Tuvojoties skaistumkonkursa “Miss&Mrs. Top Of The World Plus Size 2020” finālam, kas notiks decembrī, kļuvis zināms, ka Latviju tajā pārstāvēs 34 gadus vecā Latvijas Nacionālās operas soliste, operdziedātāja, vokālā pedagoģe Jūlija Vasiļjeva.

2020. gada 14. oktobrī 12:05

“Mana dzīve ir mūzika, un tā ir gan profesija, gan hobijs, gan dzīvesveids. Kopā ar vīru audzinām divas meitiņas, abas ir vijolnieces un mācās Dārziņu skolā,” Skaties.lv lasītājus ar sevi īsi iepazīstina Jūlija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Apalīšu skaistumkonkursa dalībniece uzskatu, ka Latvijā joprojām sabiedrībā pastāv stereotips, ka skaists ķermenis ir standartizēts ķermenis.

“Bet Dievs rada cilvēkus dažādus, un dažādībā ir skaistums. Skaists ir tas, kas ir vesels. Skaists ir tas, kas ir īsts. Skaists ir tas, kas ir dabīgs,” viņa uzsver.

Jūlija neslēpj, ka par savām auguma aprisēm bieži saņem kritiku: “Tev ir jābūt tādai, lai visiem patiktu – to diktē profesija.”

Tomēr viņa uzskata: “Esmu jauna, vitāla un radoša sieviete. Es gribu, lai cilvēki ierauga manu skaistumu, pieņem mani tādu, kāda es esmu, un beidzot pārstāj vērtēt viens otru pēc izskata.

Cilvēks ir viens liels kopums – ar savu ķermeni, ar savu prātu, garu, iekšējo pasauli, saviem talantiem un individualitāti. Estētikai jābūt pakļautai garīgi morālajiem aspektiem. Tāda ir mana ideja, ko es gribētu iznest cauri šo konkursu.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat līdz ar dalību skaistumkonkursā Kristīne vēlas pasaulei parādīt to, kas viņai vislabāk padodas, –dziedāt.

Kā Skaties.lv skaidro “Miss&Mrs.Top Of The World Plus Size” rīkotāja Kristīne Lindenblate, šogad konkursam būtu bijis jānotiek Surinamā, bet pandēmijas dēļ tas notiks tiešsaistē no 10. līdz 12. decembrim.

Jau ziņojām, ka Lielbritāniju apalīšu skaistumkonkursā pārstāvēs latviete Madara.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm