tv3.lv

Linda Mūrniece atklāj skaudru patiesību par attiecībām ar kādu no kavalieriem

Uzņēmēja Linda Mūrniece publisko pārdomas par kādu kungu, aicinot dāmas aizdomāties, ar kādiem vīriešiem viņas satiekas, parādot no kādiem kungiem jāturas pa gabalu.

2019. gada 15. novembrī 17:00

Ierakstu sociālajā tīklā ”Facebook” Linda iesāk, rakstot, ka viss sākās mīlīgi. Kungs apsolīja atnest tieši to kafiju, ko viņa vēlas un kavēja laiku sarunās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Ielēju glāzē vīnu, tikai tad pamanīju viņa pastiepto roku un apjukušo skatienu.” Mūrniece prāto par vīriešiem

”Jau vakarā viņš gribēja iet uz veikalu pēc savas dzēriena pudeles, lai par to nav jāmaksā restorānā, kur plānotas vakariņas. Taupīgs – apsveicami, bet ne jau pirmajā vakarā, kad plāno “šarmēt” meiteni,” raksta Linda.

Linda neslēpj, ka samaksājusi par savu un kunga dzērienu, jo nav gribējusi parādīt draugiem, kuri izmaksājuši vakariņas, ka ir sapinusies ar skopuli.

Nākamajā dienā Lindas telefonā ”krita” vīrieša bērnu bildes – pulciņos, mašīnās un uz ielas. Viņa mulsa, baidoties aizvainot un teikt, ka to nevēlas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lindai Mūrniecei ”tarakāni galvā” sagādā mazāk vilšanos nekā ”tauriņi vēderā”

Uzņēmēja nenoliedz, ka viņai patīk bērni, bērnu bildes, pamatā gan savu bērnu un ģimenes draugu.

Viņa uzrakstījusi kungam, ka, pagātnes pieredzes izmācīta, jau otrajā dienā nevēlas tikt iepīta attiecībās ar viņa bērniem.

”Dažas dienas ”puisis” izlikās sapratis, ko saku. Tomēr tikai dažas. Pie mana aicinājuma atbraukt līdzi uz laukiem paskatīties, vai tur viss vietās, sekoja plāns – bērni būs līdzi. Atteicu braucienu, aizbraucu viena, domājot, ka mutisks ziņojums būs labāk sadzirdēts par rakstīto. Tomēr nē – tas viss turpinājās ar lielu intensitāti,” tā Linda.

Tālāk sekoja nodevīgie kokteiļi – bērnu un viņa paša. Garāmejot Lindas darbam, atskanējis jautājums vai var ieiet, jo bērns vēlas saldējuma kokteili. Linda atbildējusi apstiprinoši, sagaidījusi un aizgājusi tālāk savās darīšanās.

”Viens aizejot paņem līdzi tavu mīļākā šampanieša pudeli.” Mūrniece nododas rudenīgām pārdomām

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kungs pasūtījis kokteili, pagaidījis kamēr bērns izdzer, piecēlies un aizgājis, citā dienā tas pats noticis ar ”Asiņaino Mēriju”, kuru pašam sagribējies.

”Manējie uztaisa, viņš izdzer, aiziet, atsūta ziņu – pasaki savējiem ”paldies” par kokteili. Labi, pateicu. Tomēr 7,50 samaksāju es pati, jo kādam taču jāmaksā, ne jau viesmīlim, kura klients aiziet, nesamaksājot,” patiesību atklāj Linda.

Tā kā kungam sociālajos tīklos norādīts statuss – precējies, Linda vairākkārt jautājusi – kā tad ir patiesībā? Vīrietis atbildējis, ka ir šķīries, manta sadalīta, bet statuss ir formāls.

”Ziniet, kad viņš pazuda no mana redzesloka? Kad saņēmos pateikt, ka par tām vakariņām, ko ēd jau trīs nedēļas ik pa laikam manā darba vietā, vismaz kādreiz vajadzētu samaksāt. Vai vismaz izlikties, ka grib samaksāt.  Sekoja teksts – ar tevi nav iespējams normāli sarunāties,” atbalstītājiem stāsta Linda.

Linda Mūrniece izpilda doto solījumu un piepilda meitas sapni

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Linda ar kaunu atzīst, ka prot iekulties nestandarta situācijās un nav tā, ka viņa šādas situācijas meklē, tās vienkārši atrod viņu.

”Kāpēc par to runāju publiski, riskējot, ka normāli vīrieši baidīsies man tuvoties un citiem šķitīs, ka ar mani kaut kas nav kārtībā? Es rakstu, jo tiešām nesaprotu, kāpēc ir tik daudz izmantotāju. Pieņemu, ka arī sievietes tādas ir, tomēr mūsu sabiedrībā pieņemts, ka viņām tas piedodams,” nobeidz Linda.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm