tv3.lv

Maija Rozīte kopā ar mammu gatavotu kāpostu tīteņus, Gundega Skudriņa – rupjmaizes kārtojumu

Drīzumā kanālā LNT gaidāms jauns, aizraujošs TV šovs Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā. Tajā piedalīsies divas komandas, kur katrā būs mamma un viņas pieaugušais bērns. Bērni gatavos kādu ģimenē iecienītu, tradicionālu recepti, bet mammas palīdzēs, – teiks priekšā, ko darīt. Šovā būs iespēja parādīt, ka kopā ar mammu jūs virtuvē esat izcilākā komanda.

2016. gada 15. jūlijā 14:31

Gandrīz katram bērnam ir savas atmiņas par bērnības garšu, mammas rosīšanos virtuvē un lielo vēlmi (vai tieši – nevēlēšanos) mammai palīdzēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raidījuma LNT Brokastis vadītāja Gundega Skudriņa jau ļoti agri ir šiverējusi pa virtuvi – no sešu gadu vecuma. Mācējusi cept gan pankūkas, gan omleti.  No savas mammas Gundega iemācījusies gatavot tradicionālos un ikdienišķos ēdienus – vistas zupu, maltās gaļas mērci u.tml. Ja Gundegai kopā ar mammu būtu jāpiedalās šovā Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā, viņa noteikti izvēlētos gatavot rupjmaizes kārtojumu, kas jau sen ir gan mammas, gan pašas Gundegas ”kroņa numurs”.

Radio StarFm raidījumu vadītāja un TV3 laika ziņu moderatore Maija Rozīte-Krištopane stāsta, ka bērnībā virtuvē pavadījusi mazāk laikā nekā tagad. Lielā gatavošanas mīlestība ir pavērusies tad, kad sākusi dzīvot atsevišķi no vecākiem pati savā ģimenē. Maija uzskata, ka no mammas iemācījusies ļoti daudz un dažādas virtuves gudrības. Tomēr tas noticis, īpaši nekoncentrējoties, bet gan novērojot, kā arī noteikti esot ģenētiski mantots. Mammas knifi tiekot apzināti tagad, kad Maijai ir sava virtuve, kā arī nereti meita lūdz mammai telefonisku padomu. Maija atzīst, ka kulinārais rokraksts viņām abām ar mammu ir ļoti līdzīgs

No mammas Maija mācījusies gatavot visus ierastos pusdienu ēdienus – kotletes,  karbonādes. Ja Maijai ar savu mammu būtu jāpiedalās šovā, viņas noteikti izvēlētos gatavot kaut ko klasisku – pildītos piparus vai kāpostu tīteņus.

Foto

Ja vēlies divatā ar mammu izbaudīt aizraujošus un jautrus mirkļus, piesakies TV šovā Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā! Pieteikuma anketu aizpildi šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm