tv3.lv

Maija Silova atklāj, kā viņai ilglaicīgi izdodas saglabāt matos “svaigumu”

Modes eksperte, stila ikona Maija Silova sociālajos tīklos nereti sniedz dažādus padomus saistībā ar apģērbu, krāsu izvēli. Šoreiz Maija atklāj savu skaisto matu noslēpumu.

2020. gada 1. oktobrī 16:07

Maija izceļ vairākus punktus, kurus ievērojot mati daudz ilgāk izskatīsies “svaigi”, kā tik tikko izmazgāti.

Modes eksperte Maija Silova atklāj pagarinātās vestes privilēģijas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

View this post on Instagram

Kā es ilgāk saglabāju svaigus matus?❔ ?Veicot sejas kopšanas procedūras, Izmantoju matu lentu-apsēju, kas pasargā matus no produktu piekļuves tiem ?Jo ilgāk vēlos svaigus matus, jo mazāk izmantoju papildproduktus (lakas, sprejus mirdzumam u.t.t.) ?Ja izmantoju sauso šampūnu, izvēlos to lietot uz nakti! Tas palīdz izlīdzināt lieki matēto rezultātu piesakņu zonā, jo pa nakti notiek matu berze ar spilvenu? ?Spilvendrānai ir ļoti liela nozīme matu svaigumam, tādēļ neaizmirstu tās mainīt samērā bieži, ne katru dienu kā viesnīcā, bet tuvu tam. Runājot par populārajām zīda spilvendrānām, kuras iesaka gan sejas, gan matu skaistumam ir ok, bet bez tām var iztikt. ?Ļoti barojošas sejas maskas lieku pirms matu mazgāšanas, lai pēc tam ,,neieļotu” matu līniju. ?Ja vēlos izmantot intensīvās matu maskas vai matu kopjošās eļļas PIRMS matu mazgāšanas- pat neceru, ka tajā pašā dienā, PĒC matu mazgāšanas varēšu panākt apjomu piesakņu zonā? Tādēļ, ja ir svarīgs pasākums, silti iesaku ieplānot šādas procedūras laicīgi, lai līdz pasākumam jūs pagūtu vēl vismaz vienu reizi izmazgāt matus. Internetā ir daudz recepšu kā var ar dabīgām vielām pilnībā ,,dabūt” ārā ,,lieko”, bet tas aizņem daudz laika?? ?Ja esmu kaut ko piemirsusi, dod ziņu?⬇️ P.S. matus mazāk aiztikt ar rokām neizdodas ??? ,, Я готов рассказать тебе поле, Эти волосы взял я у ржи, Если хочешь, на палец вяжи (…) ” С.Е. Хорошо сказал, но лучше ,,плойку” ставь на 160°/180 ° при макс. 220° ? и, тогда все сбудится? (если желаешь легкие и натуральные локаны, как будто слегка накручены на пальце???) Wind it Up?⬆️ Make sure your direction is estimated??? #coastline ? #tvpresenter #leatherjacket #GalaxyZFlip #mansSamsung #leatherjacket #messyhair #WithGalaxy #chihairstyle #manssamsung #latvia

A post shared by Maija Silova (@silovamaija) on

Maija Silova paziņo, ka putekļu mētelis šajā sezonā pildīs vairākas funkcijas

Stila ikona iesaka, veicot sejas kopšanas procedūras, izmantot matu lenti – apsēju, kas pasargā matus no produktu piekļuves.

“Jo ilgāk vēlos “svaigus” matus, jo mazāk izmantoju papildproduktus – lakas un “sprejus” mirdzumam,” pamāca Maija.

Ja Maija izmanto sauso šampūnu, tad izvēlas to lietot uz nakti. Tas palīdz izlīdzināt matēto rezultātu piesakņu zonā, jo notiek matu berze ar spilvenu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Spilvendrānai ir ļoti liela nozīme matu svaigumam, tādēļ neaizmirstu tās mainīt samērā bieži, ne katru dienu, bet tuvu tam,” tā Maija.

Stila pazinēja zina, ka daudziem tiek ieteiktas zīda spilvendrānas sejas un matu skaistumam – zīds pozitīvi ietekmē matus un ādu, bet bez tā var iztikt.

Ļoti barojošas sejas maskas Maija izmanto pirms matu mazgāšanas, tā pasargājot tīrus matus no “ieeļļošanās”.

“Ja vēlos izmantot intensīvās matu maskas vai matu kopjošās eļļas PIRMS matu mazgāšanas – pat neceru, ka tajā pašā dienā, PĒC matu mazgāšanas varēšu panākt apjomu piesakņu zonā. Tādēļ, ja ir svarīgs pasākums, silti iesaku ieplānot šādas procedūras laicīgi, lai līdz pasākumam jūs pagūtu vēl vismaz vienu reizi izmazgāt matus,” pamāca Maija.

Maija zina, ka internetā ir daudz recepšu, kā var ar dabīgām vielām pilnībā “dabūt” ārā “lieko”, bet tas aizņem daudz laika.

Modes eksperte Maija Silova atklāj retro tipa divdaļīgo peldkostīmu privilēģijas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm