tv3.lv

Maija Silova pamāca, kā mājas apstākļos tikt pie karaliskām lokām un matu apjoma

Modes ekspertes Maijas Silovas skaistos matus apskauž neviena vien daiļā dzimuma būtne. Maija atklāj, kā izveidot matiem apjomu un lokas, neizejot no mājas!

2020. gada 25. aprīlī 12:15

Maijas skaistie mati vienmēr izskatās kā no friziera salona. Skaistule vienkārši zina, kā ieveidot matus, izcelt to skaistumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

View this post on Instagram

Apjoms mājas apstākļos?‍♀️ ✴Izmazgāt matus ar klasisko šampūnu vai šampūnu apjomam ✴Ja ir vēlme uzklāt matu masku vai balzamu, dari to, bet līdz vaigu kauliem, ja mitrināsi sakņu un piesakņu zonu- nepanāksi vēlamo rezultātu ✴Žāvē matus ar noliektu uz leju galvu ✴Kad mati ir praktiski sausi, atliec galvu standarta pozīcijā? un ar matu suku piepacel sakņu zonu un turpini žāvēt, cenšoties paturēt vairākas sekundes, lai piešķirt nelielu apjomu ✴Kad mati ir pilnībā izžāvēti paņem SAUSO šampūnu (tas man patīk vairāk kā piesakņu pūderis) Sakrati flakonu, izsmidzini 10-15 cm attālumā no saknēm ✴Veido ar lokšķērēm lielas lokas. Nolaid galvu uz leju un iesmidzini vidējas fiksācijas laku. Nofiksē šo pozu? uz sekundēm 20. Un ,,izlaid” caur matiem pirkstus, lai matu sakārtojums iegūst dabisku formu? Создай объем сама? ?Мой волосы шампунем для объема, или хотя бы классическим и не слишком питательным (ведь гланая цель ,,подсущить” прикорневую зону) ?Суши волосы феном вниз головой ( так быстрее и уже во время ,,сушки” волосы понимают, что от них хотят?) ?Когда волосы почти сухие, возвращайся в исходную позицию? и расческой отдельное внимание уделяй прикорневой зоне. Корни должны быть extra well done? ?Затем, на расстояние 10-15 см, нанеси сухой шампунь, лучше спрей, чем пудру) Уложи волосы круглой плойкой ?Опусти голову вниз, нанеси лак и зафиксируй эту позицию на 20 сек. Пальцами проведи по волосам, как расческой, это придаст волосам естественную форму?‍♀️ Home made cookies, home made pasta, home made creams or home made volume hair??‍♀️ #choicetomake #tvpresenter #GalaxyZFlip #mansSamsung #WithGalaxy #chihaircare #farouksystems #hairstyle #chibaltic #manssamsung + #latvia

A post shared by Maija Silova (@silovamaija) on

Maijas padomi matu apjomam!

Izmazgā matus ar klasisko šampūnu vai šampūnu matu apjomam.

Ja ir vēlme lietot matu masku vai balzamu, to var darīt. Jāatceras, ka abus mitrināšanas līdzekļus nedrīkst izmantot augstāk par vaigu kauliem. Ja mitrināsi matu sakņu un piesakņu zonu, tad neizdosies panākt vēlamo rezultātu.

Žāvē matus ar noliektu galvu uz leju.

Kad galvas rota ir praktiski sausa atliec galvu standarta pozīcijā un ar matu suku piepacel skaņu zonu – turpini žāvēt. Jācenšas matus paceltus paturēt vairākas sekundes, lai piešķirtu nelielu apjomu.

Izžāvē matus pilnībā. Paņem sauso šampūnu, sakrati flakonu un izsmidzini 10-15 centimetru attālumā no saknēm.

Nobeigumā veido ar lokšķērēm nelielas lokas.

Nolaid galvu uz leju un izsmidzini vidējas fiksācijas laku. Nofiksē šo pozu 20 sekundes un “izlaid” pirkstus cauri matiem. Tā mati iegūs dabisku formu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm