tv3.lv

"Man nav ko slēpt." Anglijā mītošā latviešu apalīte Madara atklāti par savu celulītu un strijām

Lai gan pieņemts domāt, ka kaitinošais apelsīna mizai līdzīgais celulīts, kā likums, ir izplatīts to sieviešu vidū, kuras daba apveltījusi ar kuplākām auguma aprisēm, ne visas apalītes skar šis estētiskais defekts. Latviete Madara Riley, kurai ticis gods pārstāvēt Lielbritāniju starptautiskā skaistumkonkursā lielo izmēru daiļavām “Ms Top Of The World Plus Size 2020”, no celulīta ir veiksmīgi izvairījusies.

2020. gada 4. oktobrī 13:15

“Lieliem cilvēkiem, tāpat kā tieviem, celulīts mēdz būt un mēdz nebūt. Lai cik tas būtu jocīgi, bet man ne uz dibena, ne uz ciskām celulīta nav,” sarunā ar Skaties.lv saka Madara un pajoko: “Celulītam droši vien no manis ir bail – ka nesaspiežu ar savām lielajām ciskām.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par Madaru vairāk lasi šeit!

“Šur tur jau kāds pleķītis ir, bet tā tik daudz vai tas nav tāds, ka man būtu šausmīgi jāfotošopējas, jāslēpjas, jābaidās izrādīt kājas.

Mana lielākā problēma ir vēnas. Es visu bērnību darbojos ar jāšanas sportu, un vienmēr uz kājām bijusi liela spriedze – zirgā turies pārsvarā ar kājām, ceļiem, un kājas ir sasprindzinātas. Protams, nav bijuši fizioterapeiti, kas to visu regulē.

Bērnībā pa vasarām arī ļoti daudz esmu strādājusi – gan zemenes lasot, gan pansionātā piestrādājot. Vienmēr esmu bijusi uz kājām, arī tīņu gadus,” stāsta skaistumkonkursa dalībniece.

Madara pēc abām grūtniecībām iedzīvojusies nejaukajā piemiņā. “Man ir strijas. Man ir ļoti strijains vēders, un man nav kauns vēderu arī fotografēt un atklāt,” viņa saka. “Laikam nebiju mājās, kad kaunu dalīja.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PRIVĀTAIS ARVĪVS

Viņa nekautrējas tēmu tirzāt publiski. “Es domāju, ka par to ir jārunā, lai citas sievietes nejūtas, ka viņas tādas ir vienas. Bez maz vai sēž un raud spilvenā.

Strijas ir normāli, tā var notikt. Ne visas pēc dzemdībām atgriežamies skaistā formā,” saka skaistumkonkursa dalībniece un uzsver – nīst sevi par to, ka pēc dzemdībām nav izdevies atgriezties iepriekšējā formā, nevajadzētu.

“Es negribu sevi nīst, slēpt, gribu mīlēt sevi un uzmundrināt citas sievietes, kuras dažādu privātu iemeslu vai citu apstākļu dēļ nav perfektas, skatās nopulētos žurnālus un nīst sevi vēl vairāk, jo viņas tā neizskatās.

Dāmas, galvu augšā, jūs esat tīģerienes un jūsu strijas ir jūsu strijas, jūsu punči ir jūsu punči, daļa no jums, jūsu stāsts! Katrs puncis ir stāsts, zem kura slēpjas stress, pārdzīvojumi, kaut kas, ko emocionāli nēsājam sevī, trauma vai vēl kas. Ļoti reti tas ir vienkārši slinkums,” tā Madara.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm