tv3.lv

"Man jau ir viens kronis, tā ir ģimene un cilvēki, kuri vienmēr ir līdzās." Elīna Auzāne startē pašmāju skaistumkonkursā

“Mrs.Latvija” 2020.gada dalībniece Elīna Auzāne ir mamma divām meitiņām, mīloša sieva un uzņēmēja. Kā savu laimes avotu skaistule nosauc ģimeni, paziņojot, ka nav no tām, kurām galvenie dzīves mērķi ir bizness vai izklaide. Elīna ir ļoti daudzpusīga un viņu nav iespējams noraksturot tikai pāris vārdos!

2020. gada 29. maijā 14:47

Par sevi Elīna saka, ka ir ļoti komunikabla, aktīva, dzīvespriecīga, labsirdīga, vienmēr cenšas būt pozitīva!

Ielūkojies “Mrs.Latvija” simpātiju balsojumā! Kuras skaistules izvirzījušās līderos?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mākslinieciski foto: “Mrs.Latvija” dalībnieces “atdzīvina” populāras gleznas

Dalībnieces dzīvesprieks un enerģija pavada viņu ikdienas, baudot katru dzīves mirkli un priecājoties par visām iespējām un sasniegumiem!

“Esmu vienmēr gatava baudīt dzīvi un nelaist mirkļus vējā. Piemēram pēc draugu kāzām kopā ar ģimeni devāmies divu dienu pārgājienā gar jūru, stumjot mazuli ratos, noejot vairāk nekā 40 kilometrus,” paziņo Elīna.

Vēl kā piemēru divu meitu māmiņa nosauc neplānoto ģimenes došanos uz Spāniju, uzkāpšanu augstajā St.Jerome kalnā, kas ir 1236 metrus virs jūras līmeņa, jaunākā meita kāpa kopā ar vecākiem, ietīta ķengursomā.

Maizi “Mrs.Latvija” dalībniece pelna vadot savu uzņēmumu “Suvenīru paradīze”. Tā kā būt mammai un vadīt uzņēmumu ir Elīnas sirdslietas, tad to visu izdodas lieliski apvienot!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunākā Elīnas meita neiet vēl bērnudārzā, tāpēc ir lielākais mammas palīgs. Izvadājot preces mazā brauc līdzi, darbojoties pie datora – mazā blakus spēlējas.

Foto: “Mrs.Latvija” dalībnieces iesaistās profesiju maratonā

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

“Uzņēmums ir mans un patēva lolojums, ieguldām tajā sirdis un dvēseles! Man tas ir ne tikai darbs, bet arī hobijs, kurā bieži vien pavadu ne tikai darba laiku, bet arī vēlās nakts stundas, radot jaunas idejas,” pastāsta Elīna.

Kā savu laimi topošā skaistumkaraliene nosauc vīru, meitiņas un ģimeni. Viņa noteikti nav no tiem cilvēkiem, kuri vēlētos dzīvot vieni, kuru dzīves mērķis vispirms būtu bizness vai izklaide.

Elīna nenosoda šādu dzīvi, vien paziņo, ka katram savs un galvenais ir būt laimīgiem.

“Esmu laimīga, ka spēju apvienot pa drusciņai gan no biznesa dzīves, gan izklaidēm kopā ar ģimeni. Vienmēr atradīšu laiku gan savām meitiņām, gan vīram. Katru dienu apvaicāšos, kā diena pagājusi un atradīšu laiku kādai kopīgai nodarbei,” priecājas Elīna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sagaidot silto laiku, uz velosipēda jau uzlikts krēsliņš jaunākajai meitiņai, māmiņa ar atvasi jau ir atklājusi velosipēda braukšanas sezonu.

Tā kā šogad nav ieteicams ceļot, tad divu meitu māmiņa, kopā ar atvasēm un vīru plāno doties divu dienu velosipēdu izbraucienā pa Latviju.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Elīnai ļoti patīk braukt ar velosipēdu – lēni, nesteidzīgi, baudot dabu un mieru, tāpat laimi sagādā garākas pastaigas, pārgājieni vēl neiepazītas vietas.

Viņu nebaida gulēšana teltī vai kempingā, ja nebūs iespēja ieiet dušā, tad, iespējams, būs iespēja nopeldēties!

Papildus aktīvajam dzīvesveidam Elīna cenšas trīs reizes nedēļā apmeklēt sporta zāli vai “GRIP” nodarbības.

“Aktīvo dzīvesveidu sabalansēju ar mieru, klusumu un atpūtu uz dīvāna, jo visam ir jābūt līdzsvarā. Vakaros izpaužas mans radošais gars, tas ir laiks ko veltu tikai sev, sēžos pie šujmašīnas un darinu ko skaistu sev, meitām vai ģimenei,” par vienu no hobijiem pastāsta Elīna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīlestība pret šūšanu radās jau divpadsmit gadu vecumā, apmeklējot šūšanas pulciņu, un tā šujmašīna nekad nav nolikta atpakaļ plauktā!

Elīna noslēpumaini paziņo, ka iespējams kāds no viņas “Mrs.Latvija” fināla tērpiem būs pašas rokām darināts.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Elīna atklāj, ka pieteikties “Mrs.Latvija”, jo uzzinājusi, ka viņas vecākā māsa Iveta ir pieteikusies. Tā bijusi lieliska iespēja iet šo konkursa ceļu kopā un veidot kopīgas atmiņas.

“Mans jau ir viens kronis, tā ir mana ģimene un apkārtējie cilvēki, kuri vienmēr ir līdzās. Šī dzīves pieredze manu dzīvi tikai pilnveido un padara krāšņāku, tāpēc par kroni tikai priecātos,” smaida Elīna.

Skaistule no konkursa vēlas iegūt pozitīvas emocijas, jaunu pieredzi, kontaktus, redzēt, ko piedāvā jaunais dzīves izaicinājums!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mrs.Latvija” dalībniece atklāj, ka aktīvi gatavojas talantu šovam, apdomā savus uznācienu tērpus un plāno sadarbību ar “Dzīvnieku SOS”, lai palīdzētu kaķēniem, kuri ir uz ielas.

Elīnas uzņēmums ir izveidojis 100 krūzītes ar “Dzīvnieku SOS” logo, kuras pret konkrētu ziedojumu summu varēs saņemt ziedotājs. Naudiņa tiks novirzīta kaķu sterilizācijai.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm