tv3.lv

Maskavā latviešu skaistumkaralienei Viktorijai Brovunai piedāvāts nopirkt uzvaru konkursā

Latvijas skaistumkaraliene, apaļīgo dāmu konkursa ”Miss Plus Size Universe” uzvarētāja Viktorija Brovuna atgriezusies no Maskavas, kur piedalījusies konkursā, lai izcīnītu iespēju gozēties uz VIP personām paredzētā žurnāla “Prime One” vāka.

2019. gada 19. decembrī 17:14

Sarunā ar portālu Skaties.lv Viktorija stāsta, ka kādā no interneta vietnēm pamanījusi konkursu, pieteikusies un saņēmusi aicinājumu doties uz Maskavu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Latvijas pārstāve uzvar prestižajā apalīšu skaistuma konkursā ”Miss Plus Size Universe”

Karalienes cienīga ballīte! Viktorija nosvin uzvaru apalīšu skaistumkonkursā ”Miss Plus Size Universe”

Korpulento dāmu skaistumkonkursa galvenā balva bija prestižā žurnāla ”Prime One” vāks un stila lapas.

Kā stāsta Viktorija, glancēto izdevumu nav iespējams iegādāties, tas speciāli tiek piegādāts Krievijas slavenībām, kā arī tiek izvietots labākajās Maskavas viesnīcas.

”Noteikumi šādi – nepieciešams Maskavā uzturēties nedēļu. Ēšana, dzīvošana, ceļa izdevumi viss par savu naudu, toties dalības maksa konkursā bija 50000 rubļu. Beigās organizatori man deva atlaidi un samaksāju 40000 tūkstošus rubļu, kas ir 570 eiro,” stāsta Viktorija.

Atlidojot uz Maskavu, organizatori sagaidīja latviešu skaistuli un ar automašīnu nogādāja Viktorijas izvēlētajā viesnīcā, kā arī izstāstīja konkursa programmu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tā kā viss sākās 7. decembrī, ne 6. decembrī Viktorijai bija divas nepilnas dienas, lai apskatītu Maskavu.

”Katru meiteni konkursam sagatavoja labākie horeogrāfi, frizieri un vizāžisti. Mani pucēja vizāžiste, kura ikdienā strādā ar Olgu Buzovu,” priecājas Viktorija.

Viktorija neslēpj, ka jau mēģinājumu procesā citas dalībnieces apzinājās, ka latvietei ir lielas izredzes iegūt uzvarētājas titulu. Tas meitenēs radīja nervozitāti, domas, ka nav jēgas piedalīties – sākās dažādas baumas!

Kā vienu no nozīmīgākajiem konkursa mirkļiem skaistule nosauc tikšanos ar mākslinieku Nikasu Safromovu, kurš glezno dažādu valstsvīru, aktieru, dziedātāju portretus. Vīrieša gleznas maksā miljonus.

Pirms ģenerālmēģinājuma Viktorija saņēmusi zvanu no vienas no organizatorēm. Sieviete stāstījusi, ka skaistule noteikti būs trijniekā, ka viņai ir ļoti labas pozīcijas un, lai nerastos nepatīkamas situācijas, lai Viktorija nejustos pazemota viņai ir iespēja sev nodrošināt uzvaru.

”Man pirmo reizi dzīvē piedāvāja iegādāties uzvaru! Sākumā teica, ka uzvara maksās – 410 tūkstošus rubļu, vēlāk summa tika samazināta līdz 180 tūkstošiem. Piedevām piesolīta fotografēšanās kalendāram,” piedāvājumu atklāj Viktorija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nedēļas laikā skaistumkonkursu dalībniece bija iepazinusies ar vairākām meitenēm, zināja, cik ļoti viņas cīnās, cik daudz ieguldījušas, lai piedalītos konkursā, tas viss tikai vēl vairāk paspilgtināja Viktorijas principus un viņa atteicās no piedāvājuma.

Ģenerālmēģinājumā visas dalībnieces bija smaidīgas, pozitīvas, draudzīgas, tas Viktorijai lika domāt, ka viss kartībā un konkurss būs godīgs.

Drīz vien viņa saņēma zvanu no vienas no meitenēm, kura pavēstīja, ka nebrauks uz konkursa finālu.

”Man pastāstīja, ka dalībnieces dzirdējušas vienas meitenes sarunu ar organizatori. Meitenei piedāvāts iegādāties pirmo vietu par 50000 rubļiem. Neuztraucos pirms laika, vēlējos finālā redzēt, kura no mums uzvarēs, tad izdarīt secinājumus,” tā Viktorija.

Skaistule smejoties atklāj, ka finālā galveno balvu saņēma tieši tā meitene, par kuru runāja, ka viņa nopirkusi uzvaru. Viktorija uzskata, ja viņai piedāvāja nopirkt grandiozo iespēju, tad tas nav nekas pārsteidzošs, ka piedāvājums izteikts vēl kādai.

Izdzirdot uzvarētājas vārdu, Viktorija nepalika uz kronēšanas ceremoniju, bet pameta skatuvi. Viņu atbalstīja skatītāji un pārējās meitenes, tāpēc skaistule saprot, kas ir patiesais uzvarētājs!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Izvēlējos godīgu ceļu un neko nenožēloju! Nespēju sev “pārkāpt pāri” un pirkt uzvaru. Esmu par sevi pārliecināta, citu acīs man nav jābūt labākai nekā esmu, man būtiski ir pašai izcīnīt titulus, tikai tad tiem ir jēga,” nobeidz Viktorija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm