tv3.lv

Mīnus 4,5 kilogrami nepilna mēneša laikā! Iedvesmojošā Sintija pārbaudījusi pati sava tievēšanas plāna efektivitāti

Dažus mēnešus pēc dēliņa piedzimšanas populārā trenere un vegāniska dzīvesveida iedvesmotāja Sintija Katkeviča publiski uzsāka strādāt pie formas atgūšanas, tievējot kopā ar savām klientēm, īpašā 28 dienu projekta ietvaros. Rezultāti ir pārliecinoši – 4 nedēļu laikā Sintija nometusi četrarpus kilogramus!

2020. gada 9. oktobrī 16:15

Tievēšanu kopā ar klientēm Sintija sāka septembra sākumā, izmantojot pati savu īpašo programmu, kas ietver veselīgas, vegāniskas ēdienkartes norādes četrām nedēļām un on-line treniņus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vairāk par Sintijas apņemšanos lasi TE!

”Projekts noslēdzies, un man mīnus 4.5 kilogrami. Sveru mazāk, nekā pirms paliku stāvoklī,” Skaties.lv atklāj Sintija. Rezultāts iemūžināts arī bildēs, kurās katrs var pārliecināties par pārmaiņām.

Iedvesmojošā trenere izņēmusi neapstāties! Tā kā viņas 28 dienu projekts startē ik mēnesi, tā pamatā ir veselīga, sabalansēta dienas ēdienkarte, ne badošanās, un arī Sintijas klientes labākam efektam nereti izvēlas turpināt ceļu uz ideālo formu, iesaistoties vairākos projektos pēc kārtas, trenere pati turpina jau nākamo projektu.

”Ir azartiņš,” smejas Sintija. Lai apliecinātu, ka bildes ir reālas un slaidums nav filtru nopelns, Sintija pārmaiņas iemūžinājusi arī video.

”Veselīgs, sabalansēts augu bāzes uzturs un vingrošana divreiz nedēļā. Ne jau visas māmiņas tagad divus mēnešus pēc dzemdībām izskatīsies šādi, sekojot manai, pieredzei- nebūt nē!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mans mērķis ir parādīt savas profesionālās spējas uzņemt veselīgi nepieciešamo kilogramu daudzumu grūtniecības laikā un nomest liekos kilogramus pēc dzemdībām, ja tādi ir “piekabinājušies” klāt,” skaidro trenere.

View this post on Instagram

8 nedēļas pēc otrajām dzemdībām – body check!? 4 nedēļas pēc dzemdībām uzsāku sevis veidoto mansfitness.lv tievēšanas projektu, kas nu jau pēc skaita ir nr.40? Veselīgs, sabalansēts augu bāzes uzturs un vingrošana 2 x nedēļā??? Video uzņemts, lai jūs redzētu, ka bildes (iepriekš publicētās) nav uzfotošopētas- tās ir reālas- vienīgā izmantotā lieta bildēm ir filtrs? Ne jau visas māmiņas tagad 2 mēnešus pēc dzemdībām izskatīsies šādi sekojot manai pieredzei- nebūt nē! Mans mērķis ir parādīt savas profesionālās spējas uzņemt veselīgi nepieciešamo kg daudzumu grūtniecības laikā un nomest liekos kg pēc dzemdībām, ja tādi ir “piekabinājušies” klāt ?? ENG Body check after 2nd delivery? 8 weeks after delivery and I have lost almost 5 kg? eating plant based food and participating in my own Health and Weight Loss Project? that I organize ir Latvia?? #fitnesslatvia #mammudzīve #mammarada #veselīgsuzturs #veselīgsdzīvesveids #tievēšanasmaratons #fitnesatrenere #tievēšanasprojekts #tievēgaršīgi #svarazaudēšana #veganlatvia #plantbaseddiet #afterpregnancy #beforeandafterpictures #vingrošanaonline #onlinetreniņi #plantbasedtrainer #weightafterchildborn

A post shared by WFF_WBBF PRO SINTIA KATKEVICA (@sintiakatkevica) on

Arī tu vēlies sakārtot savu ēdienkarti, nostiprināt imunitāti un uzlabot formu? Pievienojies Sintijas projektam! Vairāk informācijas meklē TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm