tv3.lv

Mistērija ir atrisināta: 7 veidi, kā ērti gulēt divatā, izvairoties no diskomforta

Iespējams, tu jau esi atradusi ērtāko pozu, kā gulēt kopā ar savu mīļoto vīrieti. Tomēr gadās tā, ka notirpst roka vai viņa roka nav pārāk ērta. Lūk, 7 ērtākie veidi, kā gulēt kopā, nedarot viens otram pāri un baudot saldu un ciešu miegu viens otra apskāvienos.

2016. gada 13. jūnijā 14:15

“Karotītē”

Pamatnoteikums ir gulēt abiem uz viena sāna, ļaut lai viņa viena roka apķeras ap tevi. Šī ir viena no ērtākajām pozām, kā arī, tiek uzskatīts, ka sieviete šādā veidā jūtas īpaši pasargāta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uz viņa krūtīm

Ja viņš guļ uz muguras, tu vai atspiest galvu uz viņa krūtīm. Iespējams, šī poza jau ir iepriekš izmēģināta, skatoties kādu filmu vai seriālu, tāpēc, kamēr viņš nevēlas pilnībā apsegties ar segu, tu būsi labākais un mīļākais veids, kā vīrietim sasildīties.

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Seja pret seju

Jūs abi guļat uz sāniem, ar skatienu vienam pret otru. Šī ir poza, kurā vislabāk redzēt, cik jauki izskatās otrs cilvēks, esot dziļā miegā. Tu vari rokas novietot uz sāniem, vari arī novietot tās uz viņa, apskaujot mīļoto.

Sadevušies rokās

Ja vēlies gulēt uz muguras, vari vienkārši satvert viņa roku. Tas ir jauks žests no tavas puses.

Apgrieztā karotīte

Parasti vīrietis ir tas, kas apķer sievieti no aizmugures, bet nekur nav teikts, ka to nedrīkst darīt sieviete. Ar krūtīm atspiedies pret viņa muguru, apķerot viņu ar vienu roku. Turklāt tu vari saspiest mīļoto jebkurā vietā un cik cieši vien vēlies.

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Mugura pret muguru

Mīļās dāmas, nevajag pārprast! Tas, ka guļat viens pret otru ar muguru nav slikta zīme. Šis ir labs veids, kā izvairīties no viņa krākšanas tavā ausī, plus, ja tomēr vēlies kaut kādu saskari ar otru cilvēku, varat atspiesties viens pret otru ar mugurām.

Vīrietis uz tevis

Arī viņš var atgulties pret tavām krūtīm. Tu guli uz muguras un jūti, cik cieši viņš tev pieguļas, radot sajūtu, ka viņš ir pasargāts. Turklāt šis ir ērtākais veids, kā viņš spēs aizmigt.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm