tv3.lv

Modes eksperte Maija Silova atklāj retro tipa divdaļīgo peldkostīmu privilēģijas

Vasara rit pilnā sparā! Dāmas, pošoties uz pludmali, dodas uz veikaliem pēc jauniem peldkostīmiem. Maija Silova paskaidro, kāpēc izvēlas retro tipa divdaļīgos peldkostīmus. Ar ko ir īpaši tieši šāda tipa sauļošanās tērpi?

2020. gada 28. jūnijā 17:00

Maija atklāj, ka viņai ļoti patīk retro tipa divdaļīgi peldkostīmi ar paaugstinātu vidukļa līniju un lakoniskiem volāniem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Maija Silova pamāca, kā mājas apstākļos tikt pie karaliskām lokām un matu apjoma

View this post on Instagram

??? Man ļoti patīk retro tipa divdaļīgi peldkostīmi ar paaugstinātu vidukļa līniju un lakoniskiem volāniem. Šāda tipa peldkostīmiem var pieskaņot apjomīgas salmu cepures ar noapaļotām malām vai klasiskās kanotjē cepures, kas ir pietiekami universālas, lai iederētos ne tikai pludmalē, bet praktiski jebkuram vasaras tērpam (pat veidolam ar žaketi). Pievērsiet uzmanību, ka taisnstūrveidīgs izgriezums augšdaļā padarīs stāju graciozāku un strukturētāku, bet platās lencītes izcels dekoltē un plecu zonu☝️ N.B. Paaugstinātas vidukļa līnijas peldkostīmi piestāv dažādiem ķermeņa siluetiem, arī dāmām ar platāku gurnu zonu. No šāda veida peldkostīmiem būtu jāizvairās meitenēm bez izteiktas vidukļa līnijas, tas var piešķirt bērnišķīgu skatu? Как выбрать правильный купальник? Несколько точек отсчета. Во-первых, как раз посмотрите на свою пятую точку и бедра. Не приобретайти малюсенькие купальники, даже если вы супер спортивные, но у вас широкие бедра. Если у вас покатые плечи не выбирайти комплекты с экстра узкими лямочками. Раздельные купальники хороши, но сплошные выигрывают своей способностью мгновенно скорректировать силуэт и придать образу элегантность. Обращайте внимание на покрой и правильный размер, пятая точка должна идеально умещаться, как ,,мячик” в лунку?️‍♀️Впивающийся купальник даже самую стройную девушку сделает объемней. Для женщин с пышными формами подойдут яркие купальники. Однотонные аналоги элегантны, но это как лупа у биолога? Keeping a cool head and a warm heart #dontforgettowearahat ? #tvpresenter #beachstyle #GalaxyZFlip #mansSamsung #WithGalaxy #chihaircare #farouksystems #hairstyle #chibaltic #manssamsung #latvia

A post shared by Maija Silova (@silovamaija) on

Modes eksperte Maija Silova atklāj pagarinātās vestes privilēģijas

“Šāda tipa peldkostīmiem var pieskaņot apjomīgas salmu cepures ar noapaļotām malām vai klasiskās “kanotjē” cepures, kas ir pietiekami universālas, lai iederētos ne tikai pludmalē,” skaidro Maija.

“Kanotjē” stila cepures lieliski papildinās arī elegantu tēlu, kurā viens no apģērba elementiem ir žakete.

Maija aicina pievērst uzmanību taisnstūrveidīgam izgriezumam augšdaļā, kas padarīs stāju graciozāku un strukturētāku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Toties platās lencītes izcels dekoltē un plecu zonu.

Paaugstinātas vidukļa līnijas peldkostīmi piestāv dažādiem ķermeņa siluetiem, arī dāmām ar platāku gurnu zonu.

Maija uzsver, ka no šāda veida peldkostīmiem būtu jāizvairās meitenēm bez izteiktas vidukļa līnijas, lai neizskatītos bērnišķīgas.

Bērnības foto: šarmantā Maija Silova atrāda, kā izskatījusies 10 gadu vecumā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm