tv3.lv

Monami Frost kopā ar vīru svin pirmā randiņa jubileju! Kur slēpjas mīlestības atslēga?

Daudzi svin ne tikai kāzu gadadienas, bet atceras arī pirmos randiņus un to laikā iegūtās sajūtas. Latviešu tetovētā modele Monami Frost pirmā randiņa gadadienā padalījās pārdomās par mīlestību un savas ģimenes laimi.

2019. gada 21. decembrī 17:00

Iepazīšanās gadadienā Monami publiskoja fotogrāfiju no mīlnieku kāzām un aprakstīja sajūtas, kuras izjuta pirmajā randiņā un kādas izjūt šobrīd!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

25 gadus vecā tetovētā modele Monami Frost svin meitas 10 gadu jubileju

View this post on Instagram

3 days ago it was 8 year anniversary of our first date! ❤️? that day we found each other. We told each other we were inlove and that we are gonna get married! And still every day I fall inlove more and more with this man @anrijsstraume ! The life we have built together since that day is incredible and I couldn’t have pictured anything even close to it! The reality is better than dreams. And it’s all just because we have LOVE and it drives us to do our best every day for each other and our family! So freaking happy the timing was right and I met him then and there and in the way I did! I got to marry my best friend, soulmate and lover! I hear a lot of people saying that relationships like this are too good to be true and it just seems like that on the internet and all but THIS REALLY IS TOO GOOD BUT IT IS TRUE. ❤️ And I feel like people should not settle for a person that doesn’t make them feel like they are the luckiest person alive and have the other person think the same way because they are with each other! That’s love! And always always working for that love and proving your love for each other even after years ! Put the effort! Spread love! Most importantly before anything else LOVE YOURSELF! ❤️

A post shared by Monami Frost (@monamifrost) on

Video: tetovētās modeles Monami Frost trīs mēnešus vecā meitiņa jau izmanto podiņu

Monami raksta, ka jau pirmajā randiņā gan viņa, gan Anrijs atzinušies viens otram mīlestībā un paziņojuši, ka reiz apprecēsies. Pāris satikušies īstajā laikā un īstajā vietā!

Neskatoties uz gadiem laulībā, Monami ar katru dienu arvien vairāk, un vairāk iemīlas savā vīrietī.

Dzīve, kādu viņi kopā radījuši, ir lieliska, attiecību sākumā tetovētā modele nav spējusi iztēloties neko no tā, kas viņiem ir pašreiz! Realitāte ir labāka par sapņiem!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par panākumu atslēgu Monami nosauc mīlestību, jo, pateicoties jūtām, viņi cenšas būt pēc iespējas labāki, kā arī dara visu savas ģimenes laimei.

Vai grūtniecības laikā augošais vēders ietekmējis tetovējumus? Monami Frost parāda ķermeņa zīmējumus

Monami atklāj, ka apprecējusi savu labāko draugu, dvēseles radinieku un mīļoto!

Tetovētā modele ir dzirdējusi komentārus, ka šādas attiecības ir pārāk labas, lai būtu patiesība, ka viņa un Anrijs ir radījuši skaistu pasaku interneta videi.

Monami uzsver, ka viss viņas teiktais laimi, ģimeni, mīlestību ir patiesība.

Modele aicina ikvienu būt kopā ar personu, kura liek justies kā laimīgākajam cilvēkam uz pasaules, arī otrajai pusītei ir jājūt tieši to pašu, tad tā ir mīlestība!

Mīlestību nevajag uztvert kā pašsaprotamu, tā ir jāizkopj un jāizrāda pat pēc gadiem attiecībās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm