tv3.lv

“Mrs.Latvija” dalībniece Aija Liepiņa paziņo, ka ir "šopaholiķe", kuras īpašumā ir vismaz 150 kleitas

“Mrs.Latvija” 2020. gada dalībniece Aija Liepiņa vada divus uzņēmumus, audzina divas meitas un augustā plāno iestūrēt laulības ostā. Skaistule uzskata, ka ir savas laimes kalēja, jo viss, kas viņai pieder, ir pašas spēkiem iegūts!

2020. gada 27. maijā 10:13

Aija sevi raksturo kā mērķtiecīgu, radošu, pozitīvi domājošu, mūsdienīgu un izaicinājumiem gatavu. Viņa nesūdzas par grūtībām, bet dara visu, lai tās pārvarētu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: “Mrs.Latvija” dalībnieces iesaistās profesiju maratonā

Foto: INSTAGRAM

“Esmu pati savas laimes kalēja, viss, kas man pieder, ir manis pašas sasniegts. Mani uzņēmumi uzauguši kopā ar maniem bērniem un tie palīdzējuši arī man augt un pilnveidoties,” stāstot par savu nodarbošanos ar lepnumu paziņo Aija.

Ideja par privāto bērnudārzu Aijai radās vēl laikā, kad viņa strādājusi par bērnudārza audzinātāju, nu “Laumiņas Rezidence” ir viens no iecienītākajiem privātajiem bērnudārziem Rīgā.

Otrs uzņēmums pārstāv skaistumkopšanas nozari – “Skaistuma Rezidence”. Neierastā industrija ir Aijai jauns izaicinājums, kuru viņa vēl turpina lolot un attīstīt, tādā veidā – pilnveidojot arī sevi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Runājot par skaistumu, Aija paziņo, ka skaistuma formula ir kas vairāk par ārējo izskatu. Viņa uzskata, ka skaists cilvēks ir smaidīgs, pozitīvi domājošs, laipns, pieklājīgs un atvērts.

“Sievietei, neskatoties uz viņas vecumu, finansiālo stāvokli, statusu un bērnu skaitu, ir jābūt koptai un sevi cienošai. Skaistums man nav rutīna, man rūpēšanās par sevi sagādā prieku,” paziņo Aija.

Mākslinieciski foto: “Mrs.Latvija” dalībnieces “atdzīvina” populāras gleznas

Foto: INSTAGRAM

Aijai nav daudz kosmētikas līdzekļu, viņa uzticas speciālistiem un izvēlas kopjošu kosmētiku – atbilstoši savam ķermenim. Tāpat ikdienā ļaujas siltai vannai, pīlingam, smaržīga losjona pieskārieniem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

No dekoratīvās kosmētikas Aija ikdienā lieto tikai lūpu krāsu un pūderi.

Noformējot vizuālo tēlu, skaistulei galvenais ir, lai mati vienmēr ir tīri un sakopti.

Lai arī teju katras sievietes sapnis ir gari, skaisti, kupli mati, “Mrs.Latvija” dalībniecei ar to nav paveicies, un viņa nonākusi pie īsa griezuma.

“Sākumā bija grūti pierast, taču nu mēs sadzīvojam diezgan labi un sarast ar jauno frizūru palīdzēja arī apkārtējo cilvēku komplimenti. Tā kā dāmas, nebaidāties no pārmaiņām! Iespējams, ka jauns tēls ir arī vēstnesis labām pārmaiņām dzīvē,” pamudina Aija.

Foto: INSTAGRAM

Enerģiju “Mrs.Latvija” dalībniece smeļas ik vakara skriešanā un divas vai trīs reizes nedēļā – ļaujoties sportiskām aktivitātēm jau kopā ar treneri. Neiztikt bez veselīga, sabalansēta ēdiena, bet nepārspīlējot – svētos skaistule neatsakās arī no kūkas!

“Daudzu sieviešu raksturojumā var atrast vārdu – “šopaholiķe”, tas ir arī par mani. Man skapī “dzīvo” vismaz 150 kleitas. Saprotu, tas īsti labi nav, bet stress un atbildība, ko izjūtu darbā savā veidā dara savu – iepirkšanās palīdz man “restartēties”,” skaidro Aija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzņēmēja apzinās, ka daudzas kleitas nekad tā arī neuzvilks, vēl paliek cerība, ka meitām iepatiksies!

Brīvo laiku Aija cenšas vairāk pavadīt kopā ar ģimeni, ar meitām, jo saprot, ka ir daudz laika veltījusi darbam, kamēr meitas bija maziņas.

“Mācos laiku vairāk veltīt sev, savai ģimenei, bet darba pienākumus vairāk uzticēt komandai. Un tas nav viegls uzdevums,” tā Aija.

Kā savu laimīgas dienas formulu divu meitu māmiņa nosauc burkānu sulu, kuru katru rītu viņai pagatavo mīļotais, smaidīgus bērnus un mirkli laika sev.

Foto: INSTAGRAM

Aija piedalās “Mrs Latvija”, jo vēlas būt piemērs un iedrošinājums ikkatrai un ikvienai, pierādījums tam, ka arī pat tad, ja ikdienā nav brīvā laika, to var atrast, lai pilnveidotu un izaicinātu sevi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Gatavojos konkursam nopietni un atbildīgi. Man ir svarīgi, ja ko daru, izdaru to līdz galam un atlaides nav pieļaujamas! Domāju gan par tērpiem, gan savu tēlu dažādās aktivitātēs, gan arī priekšnesumu talantu konkursam. Man šķiet, ka esmu “Mrs.Latvija” vārda cienīga un vēlos būt par iedvesmu arī citām sievietēm,” stingri nosaka Aija.

Aijai skaistuma konkurss ir pirmais, bet viņa ir darbojusies Ukrainā notiekošajā bērnu skaistuma un talantu konkursa “Ziemassvētku eņģelis 2019” aizkulisēs, palīdzot sagatavoties savai meitai Alisei.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm