tv3.lv

Mūziķe un divu Zelta Mikrofonu ieguvēja Būū par ticību sev un mūzikas industrijas lielākajiem izaicinājumiem

Būū intervijā stāsta par mūzikas industrijas izaicinājumiem, ticību sev, dziesmu tekstu radīšanu, uzvaru “Ghetto Faktors konkursā”, diviem Zelta Mikrofoniem un savu debijas albumu “Albuums”.

20. septembrī 13:17

Žurnālistes Lauras Saulītes YouTube kanālā “Generation Famous” intervija ar dziedātāju un dziesmu autori Būū jeb Ilzi Fārti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kaut arī Būū nāk no muzikālas ģimenes (Ilzes tētis ir ģitārists, mūzikas autors un dziedātājs Uldis Fārts), viņas ceļš mūzikā ir bijis pakāpenisks. No izaicinājumiem mūzikas skolā līdz nepārliecībai un lampu drudzim, sperot pirmos soļus uz skatuves. Taču vēl mācoties filozofijas fakultātē, Būū bija pārliecināta, ka viņas īstais aicinājums ir mūzika.

Šogad Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvā “Zelta mikrofons” Būū bija nominēta uzreiz četrās kategorijās. Un kaut arī tik jaunai izpildītājai jau nominācija ir liels sasniegums, Būū pie tā neapstājās un devās mājās uzreiz ar diviem mikrofoniem – “Gada dziesma” un “Debija”.

Savukārt 2021.gada vasarā, 164 cilvēku konkurencē Būū izcīnīja pirmo vietu “Ghetto Faktors konkursā”. Laidusi klājā savu debijas albumu “Albuums”, Būū pierāda, ka ar lielu talantu var ne tikai daudz sasniegt, bet arī iemācīties tikt galā ar lielākajiem mūzikas pasaules izaicinājumiem.

Lai skatītos pilno interviju, dodies uz YouTube kanālu “Generation Famous”.

Epizode tapusi ar Magne B6 atbalstu.

Epizode tapusi ar Magne B6 atbalstu. Visas projekta intervijas ar iedvesmojošiem cilvēkiem skaties šeit.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Projekts “Generation Famous” – tā ir iespēja izzināt cilvēka iekšējo pasauli, viņa pārdzīvojumus, pieredzi, mērķus kas ir ļoti īpaši un iedvesmojoši ne vien skatītājiem, bet arī pašai Laurai Saulītei.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm