tv3.lv

Nedēļas nogale klāt! Velti to seksam

Lai arī visiem ir zināms, ka viens no laimīgas laulības stūrakmeņiem ir regulārs un labs sekss, dzīves realitāte diemžēl ir skarba… Darba un sadzīves pienākumi laulātos bieži vien tā nogurdina, ka, iekrītot gultā, mīlēšanās vairs nav prātā. Ko darīt, ja, pašiem negribot, savas intīmās attiecības darba dienās esat atstājuši novārtā, bet laiks brīvdienās parasti tiek veltīts bērniem, mājas uzkopšanai, kopīgiem iepirkumiem, koncertu apmeklējumiem, tikai ne seksam. Šajā nedēļas nogalē tam ir jādara gals!

2016. gada 3. jūnijā 22:45

Piektdiena

FOTO: pixabay.com

FOTO: pixabay.com

Sāc gatavoties kopīgajai nedēļas nogalei jau piektdien. Atprasies no darba nedaudz ātrāk vai vispār paņem brīvdienu. Jau laikus sarunā, pie kā nedēļas nogalē var atstāt bērnus.
Aizvāc no redzesloka tās lietas, kas tev atgādinās par nepadarītiem mājas darbiem. Pagatavo vieglas vakariņas, izmanto maltītē tos produktus, kas labvēlīgi ietekmē seksuālo noskaņojumu – ingveru, sēnes un pistācijas. Alkohols – sausais vīns vai šampanietis, obligāti arī šokolādi.
Mīļotajam sagatavo karstu vannu, bet pati sev – seksīgu veļu un gaisīgu peņuāru. Turklāt piektdienas vakars nav obligāti jānoslēdz ar kaislīgu seksu. Ja esat tik noguruši, ka acis līp ciet, atļaujiet sev saldi aizmigt vienam otra skavās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sestdiena

FOTO: pixabay.com

FOTO: pixabay.com

Taču sestdienas rīts ir īstais laiks seksam. Mājās esat vieni, tālruņi atslēgti, un neviens jums netraucēs baudīt divvientulību. Dienā dodieties pastaigā un papusdienojiet mīļākajā restorānā. Ja pēkšņi jūs abus iekāre pārņem, sēžot pie galda, tad ir īstais laiks TO darīt restorāna tualetē, – tā kā var redzēt filmās, kas domātas pieaugušajiem.
Sestdienas vakaru varat pavadīt, skatoties mīļākās filmas. Kas var būt romantiskāks, kā skatīties kopīgi televīziju un apsegties ar vienu pledu. Turklāt, ja seksuālais noskaņojums jums piezogas tagad, varat droši kinoseansā paņemt pauzi un mīlēties turpat pie televizora, jo esat taču mājās vieni paši. Jāsteidzas nekur nav, jo rīt ir svētdiena un ilgāk pagulēt nebūs nekāds grēks.

Svētdiena

FOTO: pixabay.com

FOTO: pixabay.com

Svētdienas rītu vari sākt ar erotisku masāžu. Sāc masēt mīļotajam muguru, pēc tam pamazām pārej pie kājām un pēdām. Masāžai izmanto kādu aromātisku eļļu. Pēdu un kāju masāža tavu vīrieti padarīs traku, un, ja vēl pieskarsies viņa mugurai ar savām kailajām krūtīm, ugunīgs svētdienas rīta sekss garantēts.
Svētdienas vakarā jau būs klāt bērni, un jāsāk gatavoties pirmdienas režīmam. Taču atmiņas par divatā pavadīto nedēļas nogali sildīs visu nākamo darba nedēļu.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu