tv3.lv

Negodīgu datu manipulāciju dēļ anulēts balsojums deviņām "Mrs.Latvija 2020" dalībniecēm

Portālā Skaties.lv jau vairākus mēnešus aktīvi norisinās balsojums par konkursa “Mrs.Latvija 2020” skatītāju simpātiju. Diemžēl balsojumos par deviņām no 30 dāmām atklāta negodīga datu manipulācija, lai iegūtu viltus balsis. Skaties.lv oficiāli paziņo, – šīm konkursantēm balsojuma skaitlis tiek anulēts.

2020. gada 6. jūlijā 16:49

Konkursa dalībniecēm vairāku mēnešu laikā ir iespēja dažādos veidos godīgi cīnīties par skatītāju balsīm, ko lielākā daļa meiteņu arī izmanto. Lai vāktu balsis, konkursantes iesaistās labdarības aktivitātēs, portālā Skaties.lv dalās ar saviem skaistumkopšanas knifiņiem, izmanto iespēju ar mediju starpniecību runāt par aktuālām tēmām, tā izpelnoties tautas simpātijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nav aizliegts arī regulāri atgādināt saviem radiem un draugiem nobalsot – no vienas IP adreses nobalsot par savu favorīti iespējams reizi dienā.

Taču aizliegts ir balsojumu ietekmēt, nodarboties ar negodīgām tehniskām manipulācijām. Skaties.lv tehniķi ir izpētījuši balsojumu un secinājuši, ka dažām no konkursantēm, lai palielinātu balsojuma skaitli, notikusi negodīga datu manipulācija.

Skaties.lv eksperti secinājuši, ka negodīgu datu manipulācija, lai savāktu papildus balsu tūkstošus, notikusi  balsojumos par deviņām dalībniecēm.

Tā kā Skaties.lv ir par godīgu balsojumu, visām šīm deviņām konkursantēm uz 6. jūliju balsojums tiek anulēts pilnībā.

Skaties.lv dod iespēju šīm konkursantēm turpināt spēli godīgā cīņā – skatītāju balsojums turpināsies līdz 7. augusta 17.00, un līdz šim laikam, aktīvi un godīgi darbojoties, vēl iespējams savākt pietiekamu skaitu balsu.

Skaties.lv pastiprināti sekos līdzi tam, no kurienes nāk balsojums par konkursa “Mrs.Latvija 2020” dalībniecēm. Šobrīd IP adreses, no kurām nāk negodīgās balsis, ir bloķētas. Ja Skaties.lv konstatēs atkārtotus mēģinājumus krāpties ar balsojumu, portāls patur tiesības liegt atsevišķām personām piedalīties cīņā par skatītāju simpātijas titulu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sašutumu par notikušo sarunā ar Skaties.lv pauž arī konkursa organizatore Kristīne Lindenblate, kura atbalsta balsojuma pilnīgu anulēšanu šīm deviņām dalībniecēm. Kristīnes plašāks komentārs sekos jau drīzumā.

Skaties.lv saka paldies meitenēm, kuras par skatītāju mīlestību cīnās godīgiem līdzekļiem un uzsver, ka balsošana par skatītāju simpātiju turpinās, taču tiks pastiprināti monitorēta, lai izslēgtu atkārtotu krāpšanos.

Atbalsti savējo!

Ar kandidātēm plašāk iepazīsties TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm