tv3.lv

Neticami FOTO: seksīgās modeles Heidijas Klumas pārmaiņas Halovīna laikā!

Heidija Kluma ir ne tikai slavena modele ar savām garajām kājām, kuras ir apdrošinātas par vairākiem miljoniem dolāru, bet arī ir ieguvusi visas pasaules uzmanību kā slavenība, kas allaž pārsteidz visu pasauli Halovīna laikā, bet kāpēc?

2016. gada 20. oktobrī 11:30

Slavenā Heidija, kura ir dzimusi un uzaugusi Vācijā savu popularitāti ieguva pateicoties TV šovam, kurā uzvarēja un devās iekarot Ameriku. Ātri vien skaistā, blondā sieviete tika pamanīta arī otrpus pasaules malai, iegūstot arvien lielāku popularitāti. Arī šodien Heidija Kluma ir viena no zināmākajam un slavenākajām modelēm pasaulē. Viņa ir radījusi ne tikai savu apakšveļas līniju, bet arī radījusi unikālus saldumus, ar ko var našķoties modeles. Bet tas vēl nav nekas. Katru gadu visi pasaules mediji gaida tieši oktobra mēnesi, kad parasti norisinās slavenie Halovīna svētki. Šie svētki ir tik populāri, ka tos nav iespējams nepamanīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Cilvēki pārtop par briesmoņiem, slaveniem aktieriem vai dažādiem tēliem, izmantojot visu, kas ir pieejams. Arī modele Heidija Kluma šim pasākumam gatavojas ļoti nopietni. Katru gadu Heidija pārsteidz sabiedrību ar šokējošiem tērpiem. Viņa ir bijusi ne tikai robots, bet arī 90. gadus veca omīte, Kleopatra un pērtiķis. Tici vai nē, bet šajos tērpos tu nespēsi saskatīt slaveno modeli. Kādus apģērbus slaidā sieviete ir ģērbusi uz Halovīna svētkiem, skaties pievienotajā fotogalerijā. Tu būsi pārsteigta!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm