tv3.lv

Neviens to negaidīja! 2016. gada skaļākās un pārsteidzošākās šķiršanās

2016. gads bijis visai košs pašmāju un ārvalstu šovbiznesā – cik daudz jaunu, laimīgu pāru, tik daudz, diemžēl, arī salauztu siržu, attiecību un pat laimīgu laulību izjukšana.

2017. gada 1. janvārī 12:01

Portāls Skaties.lv ir apkopojis  nu jau aizvadītā gada skaļākās un pārsteidzošākās šķiršanās.

Diāna Pīrāgs un Frenks Cesto

Foto: LETA

Dziedātājas Diānas Pīrāgs un nu jau bijušā vīra franču finansista Frenka Cesto laulības izjukšana medijos tika atspoguļota kā milzīgs skandāls. Pāris 2016. gada pavasarī parakstīja laulības šķiršanas papīrus, neskatoties uz to, ka divus gadus bija laimīgi precējušies un kopā audzināja četrgadīgo dēliņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Andris Bērziņš un Dace Seisuma

Foto: LETA

Jau 2015. gada nogalē izskanēja baumas par eksprezidenta Andra Bērziņa (71) un viņa sievas Daces Seisumas (43) nesaskaņām. 2016. gada sākumā oficiāli tika šķirta Latvijas bijušā prezidenta Bērziņa un Seisumas laulība.

Ainārs Ančevskis un Marta Grase

Foto: LETA

Viena no pārsteidzošākajām laulības šķiršanām šogad – aktiera Aināra Ančevska un Martas Grases attiecību izjukšana. 2016. gada vasarā notikusī šķiršanās pamatīgi iespaidoja aktiera veselību – viņš ievērojami nokritās svarā, kā arī pārdzīvojis depresiju.

Andris Bulis un Liene Skulme

Foto: LETA

Lai arī aktieris Andris Bulis vairākus gadus ir precēts vīrietis, viņš pēdējos trīs gadus paralēli bijis kopā ar mīļāko – skaistumkaralieni Lieni Skulmi. Pašmāju mediji lēš, ka pēc Gaļinas Poliščukas izrādes “Dzīvības kvota” pirmizrādes 2016. gada septembrī, kurā galveno lomu atveido Bulis, abas aktiera mīļotās sievietes atradušās zālē un atbalstījušas Buli. Skulme gan bija pārliecināta, ka Bulis mīļoto Ilzi pametis, tomēr aktieris nožēlojis savu rīcību un atgriezies pie sievas.

Jānis Šipkēvics un Lelde Ozoliņa

Foto: LETA

Lai arī mūziķa Jāņa Šipkēvica kopdzīve ar dizaineri Leldi Ozoliņu izjukusi pirms vairākiem gadiem, pēdējā laikā mūziķis sabiedrībā iziet ar savu menedžeri Zani Bērziņu. Tas laikam ir trekns punkts Jāņa un Leldes attiecībām.

Ilze un Jānis Jurkāni

Foto: LETA

Krāpšanas skandāls Jurkānu ģimenē! 2015. gadā bijušais ārlietu ministrs Jānis Jurkāns iesaistījās romānā ar zobārsta Pētera apses sievu Lindu. Lai gan Jurkānu laulība izjuka, Ilze bijušajam vīram piedevusi un joprojām tic mīlestībai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Aija Andrejeva un Toms Bērziņš

Foto: LETA

Pārsteidzošu vēsti vasarā paziņoja dziedātāja Aija Andrejeva. Neilgi pirms viņas un vīra Toma trešās kāzu gadadienas, pāris nolēma iet katrs savu ceļu.

Miks Ozoliņš un Kimberlina Insa

Foto: LETA

Amerikā dzīvojošais latvietis, režisors Miks Ozoliņš audzina meitiņu Eisliju. Diemžēl ar meitenītes māti Kimberlinu Insu attiecības izjuka 2016. gada vasarā.

Mārcis Judzis un Rūta Gorkša

Foto: LETA

Grupas Ryga līderis Mārcis Judzis, lai gan oficiāli savu laulību ar Rūtu nav šķīris, šovasar nekautrējās iziet sabiedrībā ar miljonāra Valērija Maligina meitu Irinu. Arī sociālajā tīklā “Facebook” Mārcis atzīmējis savu attiecību statusu kā “aizņemts” ar Maligina meitu.

Andželīna Džolija un Breds Pits

Foto: AFP, LETA

Šī bijusi viena no sāpīgākajām laulības šķiršanām Holivudā. Daudzi joprojām nespēj noticēt, kā tik saskanīgs pāris nolēmis iet katrs savu ceļu. Izrādās, aktrise Andželīna Džolija bija tā, kura iesniedza laulības šķiršanas dokumentus no aktiera Breda Pita. Džolija un Pits bija kopā kopš 2004.gada, apprecējās 2014. gada augustā. Vienam no ietekmīgākajiem slavenību pāriem ir seši bērni, par kuru aizbildniecību šobrīd joprojām notiek savstarpēja cīņa.

Frensisa Bīna Kobeina un Jesaja Silva

Foto: AFP, LETA

Amerikāņu mūziķu Kurta Kobeina un Kortnijas Lovas meita Frensisa Bīna Kobeina pēc nepilnu sešu mēnešu laulības iesniedza šķiršanos no mūziķa Jesaja Silvas. 23 gadus vecā Kobeina pagājušā gada septembrī slepus apprecējās ar 31 gadu veco grupas “The Eeries” solistu. Abi kopā pirms kāzām bija piecus gadus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Džonijs Deps un Ambera Hērda

Foto: AFP, LETA

Šā gada maijā pasauli satricināja ziņa par vēl vienu laulības izjukšanu – aktrise Ambera Hērda iesniedza laulības šķiršanas dokumentus pēc gadu ilgas kopā būšanas ar pasaulē slaveno aktieri Džoniju Depu.

Lady Gaga un Teilors Kinnijs

Foto: AFP, LETA

Šā gada jūlijā dziedātāja Lady Gaga un viņas mīļotais, aktieris Teilors Kinnijs atsauca savu saderināšanos un pārtrauca piecus gadus ilgušās attiecības.

Ozijs un Šārona Osborni

Foto: AFP, LETA

Pēc 34 gadu ilgas laulības arī iespējams katram iet savu ceļu! Dziedātājs Ozijs Osborns un viņa sieva Šārona, kuri kopā audzina trīs bērnus, pārtrauca savas attiecības.

Teilore Svifta un Kelvins Heriss

Foto: AFP, LETA

Lai arī runas par Teilores Sviftas n-tajām attiecībām klīst jau vairākus gadus, kopā būšana ar dīdžeju Kelvinu Herrisu daudziem dziedātājas faniem viesa cerību, vai beidzot viņa ir satikusi īsto? Piedodiet, fani, nebūs. Pāris savas attiecības pārtrauca 2016. gada jūnijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm