tv3.lv

Oriģināli! Elviss Preslijs gulējis, lai nav jāēd. Dīvainākās diētas

Jūlija vidū sociālajos tīmekļos populārs kļuva ironisks domu grauds: tie, kuri, gaidot pludmales sezonu, nav paspējuši notievēt, nedariet to. Vasaras nebūs. Laikapstākļi vakar un šodien liecina, ka pludmales sezona, iespējams, beidzot sāksies. Tādēļ glābjam, kas vēl glābjams. Piedāvājam trīs savdabīgas diētas, kuras autori pārstāv to kategoriju ļaužu, kuri nespēj saņemties, lai dzīvotu pēc vispārzināmās patiesības – mazāk ēst un vairāk kustēties.

2015. gada 5. augustā 7:17

Guli!

Runā, ka šīs diētas ideja pieder rokenrola karalim Elvisam Preslijam. Svara nomešanas princips ļoti elementārs – lai mazāk ēstu, vairāk ir jāguļ. Jo guļot taču nevar ieēst, vai ne? Lai savu ideju īstenotu, dziedātājs vakarā iedzēris pamatīgu miega zāļu devu un nogulēja vakariņu laiku. Tomēr eksperiments viņam nesniedza labus rezultātus. Pirms nāves Preslijs svēra gandrīz 100 kilogramu, kaut gan augums viņam bija tikai 178 cm. Tomēr neliela daļa patiesības šajā paņēmienā ir. Bezmiegs ir viens no iemesliem, kāpēc rodas liekais svars. Kamēr guļam, mūsu organismā izstrādājas īpašs hormonu leptīns, kas nomāc apetīti. Bezmiega laikā izstrādājas pavisam pretēja rakstura hormons, grenlins jeb bada hormons. Tādēļ, ja vēlies atbrīvoties no liekā svara, izgulies!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vai tiešām visu sieviešu elkam Preslijam vajadzēja notievēt?! Skaties foto

 

Tikai dakšiņa

Šīs diētas piekritēju ēdienkartē ir tikai tādi ēdieni, kurus var uzdurt uz dakšiņas, neizmantojot nazi. Tādā veidā no ēdienkartes tiek izslēgtas zupas, sviestmaizes (jo tās pagatavo ar naža palīdzību), rieksti u.c. produkti. Diēta tomēr izrādījās neveiksmīga, jo no galda pazuda gandrīz visi svaigie augļi un piena produkti. Rezultāts paredzams – vitamīnu nepietiekamība un citas veselības problēmas. Tomēr pareiza galda piederumu izvēle, palīdz atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. Pamēģini ēdamkarotes vietā izmantot deserta karoti. Ar to tu ēdīsi daudz lēnāk un nepalaidīsi garām sāta sajūtu, kas iestājas nedaudz vēlāk.

Sakošļā, bet nenorij

Amerikānim Horasam Flečeram apdrošinātāju kompānija atteicās pārdot apdrošināšanas polisi, jo potenciālajam klientam bija par daudz liekā svara. Pēc šī starpgadījuma Flečers izgudroja oriģinālu notievēšanas metodi. Viņš ļoti cītīgi sakošļāja katru kumosiņu, taču nenorija to, bet izspļāva. Rezultāti neizpalika. Kungs atbrīvojās gandrīz no 30 kilogramiem. Neņemot vērā, ka šāda diēta ir neestētiska un kaitīga kuņģim, kārtīga ēdiena sakošļāšana var palīdzēt izvairīties no liekā svara. ASV zinātnieki vairāku eksperimentu rezultātā ir nonākuši pie šāda secinājuma – ja katru kumosiņu košļā ne mazāk kā 30 sekundes, ēdiens sāk šķist negaršīgs, un apetīte pazūd.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm